Sėkmingas Giedriaus Gusto žaidimas padėjo Maskvos „Dinamo“ komandai išplėšti pergalę Rusijos superlygoje. Penktadienį vykusiose rungtynėse Rūtenio Paulausko treniruojami maskviečiai namie 80:78 (15:19, 15:26, 17:19, 33:14) nugalėjo Permės „Ural-Great“.

37-ąją rungtynių minutę „Dinamo“ deficitas siekė 9 taškus (64:73), tačiau maskviečiai sugebėjo išsiveržti į priekį. 11 taškų be atsako surinkę šeimininkai po Gusto dvitaškio atsidūrė priekyje 75:73. Nors „Ural-Great“ išlygino rezultatą, paskutinę dvikovos minutę sėkmingiau žaidė šeimininkai.

Gustas buvo vienas naudingiausių nugalėtojų gretose. Per 17 minučių lietuvis pelnė 15 taškų (7/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių). Gustas taip pat 2 kartus prasižengė ir sykį suklydo.

Jo komandos draugas Andrius Giedraitis žaidė 23 minutes ir įmetė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Per 11 rungtynių Rusijoje Maskvos komanda iškovojo 6 pergales ir užima 7-ąją vietą. Pirmenybėse be pralaimėjimų žengianti Kazanės „Uniks“ yra vienvaldė lyderė.