Kauno „Atletas“ panaikino 17 taškų deficitą, tačiau pergalės iš „Panevėžio“ rankų išplėšti nepavyko. Šeštadienį Panevėžyje vykusiose SEB Baltijos krepšinio lygos antrojo diviziono rungtynėse šeimininkai 87:70 (24:8, 18:23, 16:23, 29:16) nugalėjo „Atletą“.

Po Valdo Dabkaus dvitaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje kauniečių persvara pasiekė 3 taškų ribą (61:58). Tačiau tuomet šeimininkai pelnė 8 taškus be atsako, o po Tomo Gaidamavičiaus dvitaškio skirtumas pasiekė dviženklę ribą (78:67, 38-ąją min.). Per likusį laiką intrigos sukurti nepavyko.

„Atletas“ išsiveržti į priekį ketvirtajame kėlinyje sugebėjo nepaisant to, kad pirmoje susitikimo dalyje turėjo 17 taškų deficitą. Per pirmąjį ketvirtį praleidę vos 8 taškus, panevėžiečiai savo spurtą tęsė ir po didžiosios pertraukos. Pauliaus Počiuipos vedamas „Panevėžys“ atitrūko 28:11. Nors pranašumo iki mačo pabaigos išlaikyti nepavyko, pergalę vis dėlto šventė „Panevėžys“.

„Panevėžys“: Virginijus Sirvydis 24 taškai, Tomas Gaidamavičius 18, Paulius Počiuipa 14 (10 atk. kam.), Gintautas Vileita 12 (6 rez. perd., 6 per. kam.).

„Atletas“: Darius Lukminas 20 (6 kld.), Valdas Dabkus (5 kld.) ir Remigijus Trakimas po 10.