Algirdo Brazio treniruojama Tartu „Rock“ komanda pergale startavo SEB Baltijos krepšinio lygos antrajame etape. Šeštadienį namie Estijos krepšininkai 83:74 (23:22, 24:13, 20:19, 16:20) įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

Pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį atitrūkę „Rock“ krepšininkai pirmavo iki finalinės mačo sirenos. Žydrūnas Stankus tritaškiu antrojo kėlinio viduryje sumažino skirtumą iki minimumo (30:31, 15-ąją min.), tačiau estai pelnė 11 taškų be atsako ir atitrūko nepavejamai.

„Rock“: Tanelis Teinas 20 taškų (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Vallo Allingu 18 (8 atk. kam.), Tarmo Kikerpillas 14, Gertas Kullamae 9.

„Nevėžis“: Gytis Sirutavičius 17, Žydrūnas Stankus ir Mindaugas Sakalauskas po 12, Tomas Rinkevičius 11, Andrius Aleksandrovas 10.

Svečius paskandino netaiklūs tolimi metimai. Kėdainių krepšininkai metė 28 tritaškius ir pataikė tik 6 (21,4 proc.). „Nevėžis“ kur kas sėkmingiau atakavo iš dviejų taškų zonos – iš 27 metimų tikslą pasiekė 20 (74,1 proc.).

per 15 minuciu 6 taskai 3/3 dvitaskiai..