Tribūnoje iškelta Izraelio vėliava su svastika
Tribūnoje iškelta Izraelio vėliava su svastika
Rugpjūčio 17 dieną vykusiose atrankos į Europos krepšinio čempionatą rungtynėse tarp Bosnijos ir Hercogovinos bei Islandijos rinktinių bosnių fanai šiurpino krepšinio pasaulį iškeldami Izraelio vėliavą su viduryje pavaizduota svastika.

Pranešama, jog dėl šio įvykio Bosnijos ir Hercogovinos krepšinio federacija privalės sumokėti 7500 eurų baudą.

Namuose žaidusių bosnių sirgaliai rungtynes su Islandija šiam antisemitizmo aktui pasirinko neatsitiktinai, mat susitikimui teisėjavo arbitras iš Izraelio Erezas Gurionas.

A grupės rungtynes Bosnijos ir Hercogovinos rinktinė laimėjo 72:62.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (29)
Anonimas
O kai svastika Ukrainoje žydi, čia normalu?
2014-08-25
+1
Atsakyti
Briedis_giriojezirnistai tokiam mazame plote jiem butu nesudetinga sudoroti Hamas, bet taip nera, toks vaizdas, kad jie nori visoje Gazoje nepalikti gyvu, tik tada ir ateis "taika".Taigi jau bandė tiems Hamas aplaužyt ragus n kartų. Nepraėjus nė keliems metams vėl viskas prasidėdavo iš naujo. Ir šią vasarą Izraelis prašė JT misijos į Gazos ruožą, kad nuginkluotų Hamas. Paklausk, ar JT sutiko...Dėl genocido – melas. Taip, collateral fire, yra daugybė žmonių. Bet žinios mano, kad žūva tik civiliai, Hamas teroristai ne. Kai jie neturi oficialių karinių pajėgų, tai aišku, kad visi civiliai. O kai taip bombina, tai žūtys neišvengiamos. Bet jei įvestų tikrą ground operation, žuvusių būtų dar daugiau, įskaitant Izraelio pajėgas. O žydai savo karių žūčių nenori, todėl apsiriboja atakomis iš oro.O šiaip tai žiūrėk skaičius ir tada šnekėk. Jau rašiau, kad Gazoj gyventojų labai sparčiai daugėja. Tuoj ten jiems dar labiau ankšta bus, pofik, kad net neturi, kur gyvent po bombinimų, nes cemento blokada jiems uždėta.


Va cia ir beda, kad Izraelis kaip tu sakai "nenori" eiti i artima kontakta. Is esmes, auku butu maziau, tik va tarp tu auku butu ir izraelio kariu. Bailumas skatina visa sia mesmela..
2014-08-25
-3
Atsakyti
buru
hmm, dziugu matyt kad vis daugiau apsiskaiciusiu nebepasiduoda tai debiliskai antisemitinei/antiamerikinei madai. Gal pagaliau formuojasi normaline vidurine klase be XX amziaus kompleksu

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2014-08-24
+1
Atsakyti
zirnistai tokiam mazame plote jiem butu nesudetinga sudoroti Hamas, bet taip nera, toks vaizdas, kad jie nori visoje Gazoje nepalikti gyvu, tik tada ir ateis "taika".


Taigi jau bandė tiems Hamas aplaužyt ragus n kartų. Nepraėjus nė keliems metams vėl viskas prasidėdavo iš naujo. Ir šią vasarą Izraelis prašė JT misijos į Gazos ruožą, kad nuginkluotų Hamas. Paklausk, ar JT sutiko...

Dėl genocido – melas. Taip, collateral fire, yra daugybė žmonių. Bet žinios mano, kad žūva tik civiliai, Hamas teroristai ne. Kai jie neturi oficialių karinių pajėgų, tai aišku, kad visi civiliai. O kai taip bombina, tai žūtys neišvengiamos. Bet jei įvestų tikrą ground operation, žuvusių būtų dar daugiau, įskaitant Izraelio pajėgas. O žydai savo karių žūčių nenori, todėl apsiriboja atakomis iš oro.

O šiaip tai žiūrėk skaičius ir tada šnekėk. Jau rašiau, kad Gazoj gyventojų labai sparčiai daugėja. Tuoj ten jiems dar labiau ankšta bus, pofik, kad net neturi, kur gyvent po bombinimų, nes cemento blokada jiems uždėta.
2014-08-24
-8
Atsakyti
to Zirnis
Ka tu cia kliedi? Aisku sutiko su tokiu zemiu Izraelis, tik beda ta, kad arabu pasaulis nesutiko ir uzpuole Izraeli pacia pirma diena po ju atkurimo, to pasekoja ir prarado tas zemes. 1967 arabai vel suglvojo pakariaut ir vel pralaimejo kara kuri patys pradejo ir prarado teritorijas. Izraelis vardan taikos pasirasimo su Egiptu atidave teritorijos dali didesne uz pati Izraeli ir pasirase taikos sutarti. O Hamas jaigu butu taip lengva sudorot tai jau senai jie butu padare, tik matai beda ta, ka tas Hamas bailiu sunsnukiu burelis besislepiantis uz vaiku ir moteru, slepaintis savo veidus po kaukem ir pasirodo viesai tik civiliais rubais. Sunaikinus zunam ju lyderius atsiranda nauju ir taip ten pasaka be galo. Zydam karine galia neprilygsta nei viena is artimuju rytu saliu ir jaigu jie noretu taip tiesiog zudyt zmones tai per po valandu ten galetu simtus tukstanciu iszudyt. Dar vienas faktas, Hamas buvo isrinkta i valdzia demokrariskai, patys palestinieciai ju norejo, tai kaip sakoma, ko norejo ta ir gavo. Norejo, kad ju vaikais Hamas isgamos dangstytusi ta ir gavo.
2014-08-24
+1
Atsakyti
ATIKas siurpina pasauli tai ne bosniu sirgaliai su skuduro gabalu, o zydai beatodairiskai vykdydami palestinieciu genocida.


Koks dar genocidas? Nors vieną protingą argumentą prašom apie tai, kad kas nors sistemingai naikina palestiniečius, siekiant juos sunaikinti.

Vakarų krante tokio bispridielo kaip Gazos ruože nėra, nes ten yra Izraelio kariuomenės kontroliuojamos teritorijos. Kai Izraelio kariuomenė įsiveržė į Gazos ruožą, visos tos nesąmonės buvo pasibaigę. Bet vos tik jai palikus Gazos ruožą, nieko netrukdomi arabai ilgai netruko ir vėl tesė tuos pačius juodus darbelius.

Beje, užmetus akį į oficialius statistinius duomenis, matyti, kad Gazos ruože metinis gyventojų prieauglis šiuo metu yra 16-as visame pasaulyje – 2,91 %. Jokios kinijos ar indijos nė iš tolo neprilygsta. Tiesiog neįtikėtinas „genocidas“, lemiantis gyventojų skaičiaus augimą.
2014-08-24
-3
Atsakyti
to ATI..


galbut arabai ir negalejo ikurti savo valstybes del lygiai tu paciu neramumu, kurie vyko per visus tuos metus?

Nera tie zydai sventi, zuna begales nekaltu zmoniu nukencia del ju veiksmu. Patys zydai is pradziu sutiko su tokiu zemiu paskirstymu, bet veliau jas uzeme, nors pvz is Egipto atimtas zemes grazino. Jeigu po miuncheno tragedijos jie teroristus isgaude po visa pasauli, tai tokiam mazame plote jiem butu nesudetinga sudoroti Hamas, bet taip nera, toks vaizdas, kad jie nori visoje Gazoje nepalikti gyvu, tik tada ir ateis "taika".
2014-08-24
-1
Atsakyti
sharmas.O jei on topic, tai neperdėkit visi dėl kažkokių svastikų. Visur visi tik ir įžvelgia antisemitizmą, rasizmą smulkmenuose ir iškart imasi sankcijų jei kažkas 'žeidžia' žydus arba juodžius, ir nieko nedaro kai pasaulyje vyksta daug baisesnių dalykų nei kažkoks piešinukas ant vėliavos per krepšinio varžybas, už kurį iškart puola bausti, nors žiūrovai tik išsakė savo poziciją apie žydų darbelius.


Tu kvailas iš prigimties ar tiesiog eilinis lietuviškas kaimietis, mėšlinais čiabatais, tingintis mokytis? „Kažkoks piešinukas ant vėliavos“ yra a) vieno iš kruviniausių režimų pasaulio istorijoj simbolis; b) žydų tautos tragedijos simbolis, liudijantis apie 6 mln. žydų (2/3 Europos žydų) sunaikinimą; c) tie bosnių musulmonai, tarp kitko, pagarsėję savo žiaurumu, kuris naciam ir darė įspūdį, kariavo Waffen SS divizijose, o jų naujos kartos rodo tą pačią meilę naciams; d) tai yra nepaneigiamas faktas, kad niekur antisemitizmas nėra toks stiprus ir persismelkes kaip Artimuosiuose Rytuose; jo šaknys dar Korane, pagal kurį jie tvarko visas savo kultūros sritis. Dar ten rašoma kaip Mahometas kapojo žydams galvas ir trėmė iš miestų kaip šunis. Mokykis pagal šventųjų patriarchų pavyzdį, kaip sakoma; e) sujunk musulmonišką antisemitizmą, prijautimą palestiniečiams ir XX a. nacių antisemitizmą, ir gausi ne „nuomonę“, o besmegenių neapykantos bombą.
2014-08-24
-1
Atsakyti
to ATI
is kur pas tave tokios istorijos zinios? Izrelio tokios valstybes niekad nebuvo?? Izraelis jau 1312metais pries Kristu buvo susikurus kaip valstybe, apie 2tukst metu iki atsirandant islamui, 586metais pries Kristu Babilono karalius isiverze i Izraeli is sunaikino pirmaja zydu Sventykla ir iszude didziaja daly zydu, bet jie isliko ir arsistate, per kitus 500 metu jie sugebejo atsistatyt savo Sventykla ant sventojo kalno. Tada 70 metais Romos imperija uzsuko ir sunaikino antraja zydu Sventykla ir isskerde didziaja dali zydu populiacijos. Dalis zydu pabego, bet didele dalis pasiliko sitose zemese ir gyveno iki pat siu dienu su tikslu atstatyti zydu tauta pazadetoja zemeje. Dar 636 metais Arabai uzsuke dar prazude dali zydu. Paskui beveik 2000 metu Jeruzale, senaja Izraelio sotine, trype ivairiausi zmones, tautos, religijos ir imperijos. Graikai, Romenai, Byzantieciai, Arabai, Egiptieciai ir t.t. valde tas zemes. Ir per ta laika toje vietoje nebuvo suformuota jokia arabu valstybe, jokia valdymo forma, jau nebekalbant apie''palestina'' ir kaip daug antisemitistu megsta sakyti, kad ''zydai pavoge kazkieno zemes'', tai jaigu kas pavoge kazkieno zemes tai arabai is zydu. O tos kalbos apie civiliu zutys, kuire dar gali buti civiliai ir neciviliai kai ''palestina'' neturi kariuomenes, tai vadinas visi ten civiliai, raketas leidzia civiliai, tunelius kasa civiliai ir t.t. o apsistatyti vaikais savo karinius objektus tai cia palestinos ''civiliu'' isradingiausias triukas. Tai esme ta, jaigu nezinai, geriau patylek. Ir neprisidenginekit vaiku mirtim, nes taip elgdamiesi tik parodot Hamas taktikos veiksminguma, o del tu vaiku mirciu kalti tik Hamas veiksmai.
2014-08-24
+2
Atsakyti
Beje, kalbant apie Bosniją, įdomi trivia. Amin el-Husseini, anuometinis Palestinos mandato musulmonų lyderis, aktyviai dalyvavo verbuojant Bosnijos musulmonus nacių Waffen-SS divizijoms. Tai čia tas bosnių prijautimas naciams ir XXI a. yra skandalingas.
2014-08-24
+7
Atsakyti
trololo to burupx nuo kada buvo, zydai po antro pasaulinio pradejo ten keltis gyvent, todel jie negali turet jokiu pretenziju i teritorija. Musu irgi tada Baltarusija turetu, juk musu zemes istoriskai.


Jei po teisybei, tai, pvz., 1931 m. toje teritorijoje gyveno 175 tūkst. žydų. Taip kad nėra taip, kad visi atsikėlė po Holokausto. Po jo, taip – prasidėjo masinė migracija, bet čia jau tolimesnė ankstesnių įvykių plėtra.

Reikalai ta linkme stipriai pakrypo ir po to, kai ne be Vokietijos nacių įtakos žydai buvo pradėti išstuminėti iš kitų arabiško pasaulio regionų: Irako, Maroko, Alžyro ir kt. Jie ten gyveno šimtus metų, kol staiga pradėjo neįtikti. Pvz., tai yra faktas, kad dar prieš WW2 (taigi ir prieš Izraelio sukūrimą) sukurtą fundamentalistinę antisemitinę ir antimodernistinę Musulmonų broliją (šiandieninių Hamas, Hebollah, ISIL ir kt. jaunąjį brolį-pavyzdį) Egipte per tarpininkus finansavo ne kas kitas, o tie patys Naciai. Maža to, net Irake buvo galima klausytis iš Berlyno transliuojamo nacių radijo, kuriuo anie plovė smegenis arabų nacionalistams. Dėl įvairių represijų ir išpuolių į Europą, Šiaurės Ameriką ir Izraelį išmigravo gal kokie 800 tūkst. žydų.

Todėl labai keista, kad visiems nusisispjaut, kad jie buvo išvaryti, nors tos bendruomenės gyveno ten šimtus, o gal ir tūkstančius metų. Čia tipo nieko tokio, kam nepasitaiko. Bet po to, kai atkirpo mažutėlį (lyginant su Lietuva) plotelį arabų žydų valstybei, tai jau tragedija.

O dėl teritorijų tokių, kokios jos yra šiandien, man rodos, arabai patys kalti, kad šiandien tas plotas yra toks, koks jis yra, o ne toks, koks buvo prieš jiems 1948 m. birželį arba, juo labiau, 1967 m. užpuolant Izraelį. Jie puolė norėdami visiškai sunaikinti žydus, gavo į kaulus, patys prašiko teritorijų, po to kartojo tą patį, vėl gavo į kaulus. Ką jie ten daro šiandien? Panašu, kad tęsia tradiciją: puola, gauna į galvą, užaugina naują patrankų mėsą, tada vėl puola, ad infinitum.
2014-08-24
+3
Atsakyti
ATI
Lietuvoj irgi zydu pilna buvo nuo dar Mindaugo laiku. Dziiaukites kad jie nesugalvojo pareikst "cia musu zemes, mes kuriam valstybe." Zydai savo valstybes niekada neturejo, nes jie klaujokliu tauta, kaip ir cigonai pvz. Sakkyt kad Palestina ju teritorija, tai nesamone, nes zydu buvo visur daug, ne tik Palestinoje.
2014-08-24
-7
Atsakyti
to gedas
Genocidas tu bent jau isivaizduoji kaip atrodo? Jaigu Izraelis nesigintu tai jie ji vel pajaustu is visu muslimu puses. Bosnias su Hercogovina didzioji dalis musulmonai ir jaigu jie tokie objektyvus tai tegul iskelia ISIS veliava su kokias zenklais paniekinanciais, nes ten tai jau genocidas. Atsimerkit jus antisemitizmo pertvinke lietuvaiciai.
2014-08-24
Atsakyti
to Sharmas
Kokios dar palestinis zemes apuokas tu, visu pirma tokios salies kaip palestina niekad nebuvo, ir jaigu kazkas gyveno kazkieno zemese tai tie muslimai. Palestiniciais juos vadina nuo 1948, nes iki to jie net pavadinimo neturejo. Visose artimuosiuose rytuos vien tik islamistiskos valstybes, ju net konstitucija karanu paremta, visas zemes jie ten apsieme, o Izaraelis pasiskelbe valstybe mazos teritorijoj kuri jie tukstancius metu priklause ir jie is ten niekur dinge nebuvo. Jaigu kalbesim apie antisemitizma tai akivaizdziai europa jo pertvinkus, euronews zinias rodo ir sako, kad Izraelis subombardavo pastata ir buvo suzeisti 18 zmoniu, o tame pastate sleptavos teroristu zmones ir is ten organizuodavo savo atakas, per kurias vakar 8 metu vaikas buvo nuzudytas.
2014-08-24
-4
Atsakyti
to trololo
zydai tose zemese visada buvo asile, tik per antra pasauli daug ju perikele is Europos ir padidejo populiacija zymiai. Tada jie atkure Izraelio valstybe. O tokios palestins niekad nebuvo, tokios palestinieciu kalbos, kulturos ar kazkas pan nieko nera. O tie karai nuo 1948 visi buvo pradeti muslimu ir visi pralaimeti, taip jie ir ta didziaja dali zemiu prarado. O Hamas yra sudina teroristine organizacija, zudanti zmones, o ypac tuos pacius palestiniecius ar kaip jie ten besivadintu.
2014-08-24
-1
Atsakyti
.
"bosnių fanai šiurpino krepšinio pasaulį"

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2014-08-24
+2
Atsakyti
trololo to buru
px nuo kada buvo, zydai po antro pasaulinio pradejo ten keltis gyvent, todel jie negali turet jokiu pretenziju i teritorija. Musu irgi tada Baltarusija turetu, juk musu zemes istoriskai.
2014-08-24
Atsakyti
buru
siaip jau Izraelis zydu zeme ne nuo 1946, o nuo bibliniu laiku, taigi apie 7 tukstancius metu. Dabartiniai bombardavimai atsakas ne i 1946 metus, o nuolatinius Hamaso puldinejimus. Ir siaip jau imant tas "isileido" tai prakiso kara po to, kai musulmonai nesutiko su Izraelio ikurimu, kai viskas jau kaip ir sutarta buvo. Po 20 metu pradejo nauja kara, vel prakiso, vel turejo "isileist" zydus. O tas bosniu "nuomones reiskimas" tai tas pats kas Lietuvoj kokio sporto klubai atvarytu su SSSR veliava, arba Poznanes plakatas.. nu irgi nuomone..
2014-08-24
+3
Atsakyti
burukoks dar genocidas, ka jus cia obuoliai nusisnekat. Zydai gyvena apsupti valstybiu, kaip Iranas, tos pacios Palestinos Hamas, anksciau Sirija ir Egiptas, kuriu oficiali valstybes pozicija yra kad Izraelis turi but nusluotas nuo zemes, tai ka jiems daryt, laukt? Tas pats Hamas daug daugiau bombu meta i Izraelio miestus, tik tiek kad jos nepraeina priesraketines gynybos. O patys zydai vieninteliai tam visam regione gyvena kaip zmones, uzsiima verslu, zemes ukiu, turizmu, sportu, studentu mainais, be problemu priima kitataucius ir kitatikius, iskaitant krikscionis, o ne visa gyvasti savo sumautam dzihadui paskiria. Man idomu kur jus visi sneketojai labiau noretum netiketai atsidurt, Tel Avive ar kokiam Teherane, kur ju akys taip pat krauju uzsruvusios kaip tu taip vadinamu Donecko "separatistu" ?
Visu pirma žydai gyvena palestiniečių žemėse. pradėkime nuo to, kad jie net neturi teisės ten būti, o ne kalbėkime apie tai, kokie pavojingi kaimynai supa Izraelį. Palestiniečiai įsileido žydus, o jie atsidekoja bomborduodami palestiniečius. Pasižiūrėk kiek žydai atemė Palestinos žemių nuo 1946m, neturėtų kilti abejonių kas yra tikrasis agresorius.

O jei on topic, tai neperdėkit visi dėl kažkokių svastikų. Visur visi tik ir įžvelgia antisemitizmą, rasizmą smulkmenuose ir iškart imasi sankcijų jei kažkas 'žeidžia' žydus arba juodžius, ir nieko nedaro kai pasaulyje vyksta daug baisesnių dalykų nei kažkoks piešinukas ant vėliavos per krepšinio varžybas, už kurį iškart puola bausti, nors žiūrovai tik išsakė savo poziciją apie žydų darbelius.
2014-08-24
+2
Atsakyti
buru
koks dar genocidas, ka jus cia obuoliai nusisnekat. Zydai gyvena apsupti valstybiu, kaip Iranas, tos pacios Palestinos Hamas, anksciau Sirija ir Egiptas, kuriu oficiali valstybes pozicija yra kad Izraelis turi but nusluotas nuo zemes, tai ka jiems daryt, laukt? Tas pats Hamas daug daugiau bombu meta i Izraelio miestus, tik tiek kad jos nepraeina priesraketines gynybos. O patys zydai vieninteliai tam visam regione gyvena kaip zmones, uzsiima verslu, zemes ukiu, turizmu, sportu, studentu mainais, be problemu priima kitataucius ir kitatikius, iskaitant krikscionis, o ne visa gyvasti savo sumautam dzihadui paskiria. Man idomu kur jus visi sneketojai labiau noretum netiketai atsidurt, Tel Avive ar kokiam Teherane, kur ju akys taip pat krauju uzsruvusios kaip tu taip vadinamu Donecko "separatistu" ?
2014-08-24
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 29

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.