Dešimtą pergalę keturioliktose NCAA rungtynėse iškovojo „Old Dominion Monarchs“, 65:63 palaužę „George Mason Patriots“. Nugalėtojams Valdas Vosylius per 32 minutes pelnė 16 taškų (2/6 dvit., 1/4 trit., 9/9 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Septintą nesėkmę per 15 rungtynių patyrė tris lietuvius turinti „American University Eagles“ ekipa, 49:51 nusileidusi „Lehigh Mountain Hawks“.

Rezultatyviausias „Eagles“ komandoje buvo Arvydas Eitutavičius. Per 25 minutes jis pelnė 15 taškų (0/2 dvit., 3/8 trit., 6/6 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Linas Lekavičius mačą pradėjo starto penkete ir per 23 minutes pelnė 4 taškus (0/1 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Paulius Joneliūnas per 17 minučių taškų nepelnė (0/3 dvit., 0/1 baudos), atkovojo kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.

Skaudžią nesėkmę patyrė ir Vovos Severovo „Oakland Grizzlies“, 78:79 nusileidusi „Chicago State Cougars“. Severovas per 37 minutes pelnė 11 taškų (2/10 dvit., 7/9 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Dešimtą pergalę per 14 mačų iškovojo tris lietuvius turinti „Hofstra Pride“ komanda, savo aikštėje 75:50 sutriuškinusi „Delaware Fightin Blue Hens“.

Rezultatyviausiai iš lietuvių rungtyniavo Žygis Šeštokas. Jis mačą pradėjo starto penkete ir per 34 minutes pelnė 12 taškų (1/5 dvit., 3/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Arminas Urbutis per 6 minutes pelnė 1 tašką (1/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Mantas Leonavičius per 7 minutes taškų nepelnė, prametęs vienintelį mestą dvitaškį ir atkovojo 1 kamuolį.

Tryliktą pergalę per 15 rungtynių iškovojo „Texas A&M Aggies“, 69:65 palaužę „Kansas Wildcats“. Nugalėtojams Antanas Kavaliauskas per 15 minučių pelnė 3 taškus (1/4 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, dukart suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Devintą pergalę tryliktose rungtynėse iškovojo Laimio Kisieliaus „William&Mary Tribe” ekipa, 60:57 palaužusi „Northeastern Huskies“. Kisielius per 28 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/5 trit., 2/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Pergalę po pratęsimo šventė „Southern Methodist Mustangs“, 60:56 palaužę „Brown Bears“. Nugalėtojų gretose Donatas Račkauskas mačą pradėjo starto penkete ir per 28 minutes pelnė 9 taškus (3/7 dvit., 1/2 trit., 0/1 baudos), atkovojo 4 kamuolius, dukart suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Dviejų „lietuviškų“ klubų dvikovoje pergalę iškovojo Alexo Zimnicko „Hartford Hawks“, 80:75 palaužusi Valdo Siručio „Boston University Terriers“.

Zimnickas per 27 minutes pelnė 7 taškus (0/1 trit., 7/10 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 4 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Sirutis per 17 minučių pelnė 4 taškus (1/2 dvit., 2/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, 2 kartus suklydo ir kartus prasižengė.

Dešimtą pergalę per 15 mačų iškovojo „Sam Houston State Bearkats“, 81:65 nugalėję „Nicholls State Colonels“. Nugalėtojams Dominykas Kvedys per 8 minutes pelnė 1 tašką (0/1 dvit., 1/2 trit.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Triuškinantį pralaimėjimą patyrė „Saint John‘s Red Storm“, 46:73 turėjusi pripažinti „West Virginia Mountaineers“ pranašumą. Pralaimėtojų gretose Tomas Jasiulionis rungtyniavo starto penkete ir per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), blokavo metimą, triskart suklydo ir kartą prasižengė.

Antrą pralaimėjimą šį sezoną patyrė „Duke Blue Devils“, po pratęsimo 67:69 nusileidę „Virginia Tech Hokies“. Martynas Pocius nerungtyniavo.

Penktą pergalę penkioliktose rungtynėse iškovojo „The Citadel Bulldogs“, 74:71 įveikę „Wofford Terriers“. Nugalėtojams Vytautas Valiulis per 23 minutes pelnė 5 taškus (1/1 trit., 2/3 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

Vos trečią kartą per 14 rungtynių suklupo „Missouri Tigers“, 65:66 nusileidę „Iowa State Cyclones“. Pralaimėtojams Vaidotas Volkus per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

Dešimtą kartą per 15 mačų suklupo Giedriaus Knyšo „Charleston Southern Buccaneers“, 54:66 turėję pripažinti „Coastal Carolina Chanticleers“ pranašumą. Antrakursis vilnietis mačą pradėjo starto penkete, bet per 25 minutes nepelnė nė taško (0/1 dvit., 0/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Penktą kartą per 15 rungtynių suklupo „Utah State Aggies“, 70:79 nusileidę „Fresno State Bulldogs“. Pralaimėtojų gretose Arvydas Vaitiekus per 1 minutę nepasižymėjo.