Abu Italijos antrosios lygos klubai, kuriuose sekmadienį žaidė lietuviai, iškovojo pergales. Mindaugas Žukauskas surinko 11 taškų, Mindaugas Katelynas įmetė 5, o Pranas Skurdauskas nerungtyniavo.

Pratęsimo prireikė Pezaro „Scavolini Spar“ ir Montekatinio „Agricola Gloria“ komandų rungtynėse. Po pridėto papildomo laiko namie žaidusi Pezaro komanda 119:116 (30:19, 11:29, 26:25, 31:25, 21:17) įveikė varžovus.

Žukauskas dvikovą pradėjo starto penkete ir per 32 minutes prie pergalės prisidėjo 11 taškų (3/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų). Puolėjas atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasžengė.

Pergalę po permainingos kovos šventė ir Katelyno ekipa. Ji išvykoje 61:57 (10:9, 14:18, 21:12, 16:18) įveikė Imolos „Zarotti“ krepšininkus.

Nuo susitikimo pradžios rungtyniavęs Katelynas aikštėje praleido 36 minutes ir surinko 5 taškus (2/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų). Puolėjas po krepšiais sugriebė 9 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius bei 3 kartus prasižengė.

Žukausko komanda per 16 mačų laimėjo 11 kartų ir dalijasi 3-5 vietomis. Katelyno klubas, iškovojęs 8 pergales, tarp 16 komandų žengia 7-as.