Goranas Dragičius buvo vienas naudingiausių slovėnų gretose
Nuotr. fiba.com
Antrą pergalę pasaulio čempionato D grupėje iškovojo Slovėnijos rinktinė (2-0). Jure Zdovco auklėtiniai sekmadienį 89:68 (24:18, 22:19, 19:13, 24:18) nepaliko vilčių Meksikos (0-2) nacionalinei komandai.

Nuo pirmos mačo minutės pirmavę slovėnai trečio kėlinio pabaigoje – ketvirto pradžioje pelnė 17 taškų be atsako ir įgijo pergalingą persvarą (76:50), kurią meksikiečiai iki rungtynių pabaigos tik simboliškai sumažino.

Slovėnijos rinktinė puikiai atakavo krepšį – tikslą pasiekė 69 proc. dvitaškių (22/32) ir 48 proc. tritaškių (10/21).

Slovėnijos rinktinė: Zoranas Dragičius 22 (4/4 dvit., 4/4 trit.), Goranas Dragičius 18 (6 rez. perd.), Ante Tomičius 12, Jaka Klobučaras 10.

Meksikos rinktinė: Gustavo Ayonas 23, Francisco Cruzas 13.

Atrinkti (0) Visi (9)
sabas
nesupratau prie ko cia kroatas Ante Tomicius, gal turejot galvoj slovena Alen Omic ?
2014-09-01
-3
virgis
Slovenai kol kas zaidZia rezultatyviai, graziai, lengvai, o gynyba labai intensyvi priekabi ,jeigu mes jiems leisim yaip zaisti pergales tiketis sansu mazai

+1
Mes esam vienam lygyje su slovėnais ir su jais turėtų vykt labai atkakli kovą, pergalę gali lemti smulkmenos.