Sunkią pergalę pirmose Izraelio taurės ketvirtfinalio rungtynėse šventė Tel Avivo „Maccabi“ klubas. Sekmadienį namie Neveno Spahijos vadovaujama „Maccabi“ ekipa 86:72 (26:18, 21:23, 20:19, 19:12) palaužė Nacharijos „Ironi“ klubą.

Nuo dvikovos pradžios pirmavusius Izraelio čempionus „Ironi“ krepšininkai pavijo susitikimo pabaigoje. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas ištirpo iki 3 taškų, tačiau tai buvo paskutinis svečių pasispardymas.

Nikolos Vujčičiaus vedama Tel Avivo komanda pelnė 10 taškų be atsako, o dvikovos pabaigą laimėjusi 14:2 iškovojo pergalę. Kitą savaitę šios ekipos žais atsakomąsias rungtynes.

Simas Jasaitis prie pergalės prisidėjo 11 taškų (1/2 dvitaškių, 3/6 tritaškių). Snaiperis mačą pradėjo starto penkete ir per 27 minutes atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius bei 2 sykius prasižengė.

Rezultatyviausias „Maccabi“ gretose buvo Vujčičius, kuris pelnė 19 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Jamie Arnoldas įmetė 15 taškų, o Yotamas Halperinas surinko 12.

mldc jasaitis, spahija neblogai isitaise pas zydus :)