Praėjusį savaitgalį kūno kultūros ir sporto centro salėje karaliavo krepšininkai. Dvi dienas, penktadienį ir šeštadienį, vyko „Trijų karalių“ turnyras, kuriame dalyvavo keturios komandos. Tai Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančios Kauno „Hermio projektai-KKM“, Pasvalio „Pieno žvaigždės“ ir Jonavos sporto klubas „Dextera“ bei Marijampolės „Sūduva“ iš Lietuvos krepšinio lygos.

Pirmąją dieną vyko pusfinaliniai susitikimai, kurie labai didelėmis kovomis napasižymėjo. Marijampolės komanda varžėsi su Kauno krepšininkais. Tik pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką, kurį marijampoliečiai laimėjo tik 22:21. Viskas į savo vietas stojo antrajame, kai suvalkai sparčiai tolo nuo varžovų ir ketvirtį laimėjo net 33:10. Vėliau „Sūduvos“ žaidėjai atsipalaidavo ir leido kauniečiams šiek tiek sumažinti atsilikimą. Suvalkijos komanda rungtynes laimėjo rezultatu 95:74 (22:21, 33:10, 22:22 18:21).

Panašiai vyko ir antroji vakaro dvikova tarp Jonavos ir Pasvalio komandų. Pasvalio ekipa, besiruošdama NKL varžyboms, savo gretose išbandė du juodaodžius krepšininkus iš užjūrio. Tą patį padarė ir Jonavos ekipa. Jos gretose žaidė gerai žinomi krepšininki Arvydas Straupis bei Vaidas Jurgilas.

Sporto klubas iškovojo pergalę rezultatu 83:63 (25:11, 23:13, 18:19, 17:20). Jurgilas pelnė 6 taškus, o Straupis surinko 2.

Šeštadienį komandos rungtyniavo dėl vietų. Pirmieji aikštelėje pasirodė trečios vietos siekiantys Kauno ir Pasvalio krepšininkai. Šis susitikimas susiklostė daug atkakliau. Ilgą laiką pirmavo laikinosois sostinės krepšininkai, tačiau mačo likimas sprendėsi paskutiniajame kėlinyje. Mačo pabaigoje geresni buvo „Hermio projektai-KKM“ komanda, kuri ir laimėjo rungtynes rezultatu 75:69 (20:17, 19:14, 17:13, 19:25). Ši komanda ir užėmė turnyre trečiąją vietą.

Susirinkę žiūrovai laukė atkaklios finalinės kovos tarp sporto klubo „Dextera“ ir „Sūduva“ ekipų. Suvalkijos komanda šiame mače turėjo savų sąskaitų. Naujametiniame turnyre Kaune abi komandos taip pat varžėsi finale ir tada po atkaklios kovos nugalėtojais tapo Jonavos krepšininkai.

Marijampoliečiai atsirevanšavo su kaupu. Tačiau pirmasis kėlinys dar nerodė, jog bus toks triuškinantis rezultatas. Nors pradžioje svečiai ir pirmavo 2:10, bet jonaviečiai puikiai sužaidė kėlinio atkarpą bei net persvėrė rezultatą (15:14). Bet tai buvo paskutinis kartas, kai pirmavo sporto klubas.

Veliau iniciatyvąą perėmė LKL komanda, kuri iškovojo pergalę 78:53 (20:17, 16:6, 20:16, 22:14). Jonaviečiai pataikė vos vieną tolimą metimą ir tai jau aidint finalinei rungtynių sirenai.

Po varžybų sporto klubo įsteigtas taures įteikė FIBA teisėjas ir komisaras, Jonavos rajono vicemeras Juozas Storpirštis. Po Marijampolės komandos liko Jonavos ir Kauno ekipos. Joms įteiktos taurės. O naudingiausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas Marius Valukonis iš „Sūduvos“ klubo.

M..neiakšu kiek minučių žaidė :) O šiaio Slovakijoje lyg ir nieko pavarydavo