Adas Juškevičius laimi kovą dėl kamuolio prieš Goraną Dragičių Nuotr.: Fotodiena.lt/T.Lukšys
Renaldas Seibutis ir broliai Lavrinovičiai sveikina vienas kitą su įspūdinga pergale Nuotr.: Fotodiena.lt/T.Lukšys
Donatas Motiejūnas ir Jonas Valančiūnas sveikina vienas kitą po sėkmingo epizodo Nuotr.: Fotodiena.lt/T.Lukšys
Nusiminęs Slovėnijos rinktinės treneris Jure Zdovcas Nuotr.: Fotodiena.lt/T.Lukšys
Edo Muričius per pirmuosius du kėlinius taškų nepelnė Nuotr.: Fotodiena.lt/T.Lukšys

Lietuvos rinktinė (4-1) ketvirtame kėlinyje pademonstravo neįtikėtiną gynybą ir tapo D grupės pirmosios vietos laimėtojais.

Jono Kazlausko auklėtiniai ypač nervingose rungtynėse 67:64 (22:24, 14:20, 19:18, 12:2) nugalėjo Slovėnijos krepšininkus (4-1).

Lietuviams pergalę garantavo puikiai sužaistas lemiamas ketvirtasis kėlinys. Kazlausko auklėtiniai paskutiniame ketvirtyje varžovams leido pelnyti vos 2 taškus, o patys įmetė 12, panaikino deficitą ir iškovojo pergalę.

Svarbiausius vaidmenis lemiamame ketvirtyje vaidino broliai Lavrinovičiai. Kšištofas ir Darjušas kartu ne tik pelnė 9 taškus, bet ir sėkmingai gynėsi po krepšiu.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes Adas Juškevičius dvitaškiu iš po krepšio išvedė lietuvius į priekį (64:62).

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę Kšištofas įmetė dvitaškį ir padidino lietuvių pranašumą iki 4 taškų (66:62).

Pirmuosius taškus ketvirtame kėlinyje slovėnams pelnė Goranas Dragičius. Likus 47 sekundėms įžaidėjas pataikė iš po krepšio ir sumažino savo komandos deficitą iki 2 taškų (64:66). Visgi viskas galėjo pakrypti visai kita linkme.

Lietuviai savo atakoje prametė, o slovėnai turėjo galimybę netgi persverti rezultatą, tačiau visiškai laisvas atakavęs Miha Zupanas tritaškio nepataikė.

Likus 9 sekundėms Renaldas Seibutis stojo prie baudų metimo linijos, tačiau realizavo tik vieną baudą (67:64).

Slovėnijos rinktinė turėjo dar vieną progą, tačiau Domeno Lorbeko tritaškis tikslo nepasiekė ir lietuviai triumfavo.

Aštuntfinalyje lietuviai susikaus su Naujosios Zelandijos krepšininkais.

Lietuvos rinktinė: Jonas Valančiūnas 12, Darjušas Lavrinovičius 11 (8 atk. kam.), Martynas Pocius 7, Adas Juškevičius, Renaldas Seibutis ir Paulius Jankūnas po 6.

Slovėnijos rinktinė: Domenas Lorbekas 14, Miha Zupanas 13, Goranas Dragičius 12, Zoranas Dragičius 10.

2014-09-06 06:02
ramiai dar kartą pažiūrėjęs varžybas,pagalvojau,kad ir krepšinio dievai supykę dėl nešvaraus slovėnų žaidimo tikrai buvo lietuvių pusėje
2014-09-05 20:48
Man vakar pasigirdo ar Ksistofas sake atidavem visus sirdzius? :D

--
2014-09-05 18:23
Sveiki! Kiekvienam mylinciam krepsini, siulome apsilankyti krepsinio zaidime http://krepsinis24.eu! Siame zaidime galite tureti savo komanda (Lietuvos ryta, Zalgiri, Lakers, Heat, Barcelona, Real, Prienus ir t.t.) ir ja stiprindami dalyvauti ivairuose turnyruose! ;) Kasdien vyksta turnyrai! Taip pat yra viktorina, totalizatorius ( I totalizatoriu kasdien sumetama visa krepsinio pasiula) o totalizatoriuje lazinamies is zaidimo pinigu – euru. Zaidime taip patvyksta toki turnyrai kaip eurolyga, eurocup, o NBA vyksta netgi pagal tikra NBA tvarkarasti! Nenoredamas apkrauti jusu savo ilgu zaidimo apibudinimu, tiesiog kvieciu apsilankyti, nes kad suprastum koks tai zaidimas tau krepsinio fane – TURI BUTI TO DALIMI! Taip pat isidemekit kad naujas KREPSINIS24.eu sezonas startuos RUGSEJO 20d. Tad nepraleiskit pradzios ir papulkite I ivairius turnyrus ;) NAUJIENA! Nuo rugsejo 20d startuos antrasis zaidimo serveris adresu http://krepsinis24.eu/2 Siame serveryje zaidimas vyks su restartu. O po restarto geriausiems zaidejams dalinsime PRIZUS! Tai gali but ir papildymai ir kamuoliai! Del to dar susitarsime ;) LABAI JUSU LAUKIAME! Perduok ir draugams! ;)
2014-09-05 15:30
Kazkas
Vienareiksmiskai!!! Rungtyniu zaidejas buvo Adas Juskevicius ir taskas. Jei klausite kodel, nes jis visiskai uzdare Gorana gynyboje. Visa laika kol Adas gynesi, jis nesugebejo pelnyt tasku ir buvo visiskai atjungta nuo komandos ir ta gynyba ziauriai ji nuvargino. Taip, kad MLDC Adas :)

Klausimas
kadangi nemačiau vakar rungtynių, norėčiau pažiūrėti tą IV kėlinį. Kur galiu? Ačiū.
2014-09-05 13:57
w
kas cia per mulkis pastoviai klausineja kad lt rinktine parode kiausinius?
2014-09-05 13:53
djgaffer to jonceblemba
Teisybės tavo žodžiuose irgi yra.Pritariu tau.

--
2014-09-05 13:49
MIRKA3
Ir visgi, Australai neprašovė vakar.
2014-09-05 13:34
djgafferBl,galvojau ramiai pažiūrėsiu varžybas,bet tiek nervų suėdė,kad nu na....Ketvirtas kėlinys tai buvo kažkas fantastiško.Beje,jau ne pirmas varžybas pastebiu,kae 4 kėl.varžovai uždusta,o mes kaip tik šviežiai atrodom.Čia reikia padėkoti fizinio rengimo treneriui Kavaliauskui,kuris puikiai paruošę komandą.Slovėnai patys užlipo ant savo grėblio-3 kėl.lakstė,kaip išprotėjė,o ketvirtam paduso ir net laisvi į lanką ar iš po krepšio nepataikydavo.O mes ramiai,kantriai,net ir teisėjams šūdą malant prisivijom ir laimėjom.Broliai dar kartą įrodė,kad turi dar daug parako.Puikios rungtynės ir nuostabi pergalė.Su ja ir sveikinu visus ir lauksim zelandų.

Ne vien cia fizinis parengimas kaltas, paziurek kiek mes pvz turim priekinej linijoj zaideju, rungtynes pradeda JV su D Mo, po to gerai Jankunas draskesi su Broliu, po to ir Ksistofas isejo. SF/SG irgi panasiai. O pas juos ten pora tu geru zaideju tera.
2014-09-05 13:21

--
2014-09-05 13:16
erikas
Bet ka nesakytumet Brolei visada super ir kaip zmones ir kaip zaidejei,, tik pirmyn lietuva asiu vyrams uz 1 vieta grupej,,galiu ramei kvepoti laukem USA pusfinalije..
2014-09-05 12:59