Vilniaus „Sakalų“ krepšininkai per draugiškas rungtynes sužaidė lygiosiomis 78:78 (21:23, 22:16, 18:23, 17:16) su Surguto „Universitet“ ekipa iš Rusijos.

Rungtynes dvitaškiu pradėjo Rolandas Matulis (2:0), tačiau netrukus svečiai laimėjo atkarpą 14:2 ir išsiveržė į priekį (4:14).

Po keturių Vytauto Šarakausko taškų ir Aivaro Kiaušo dvitaškio „Sakalai“ sumažino pranašumą iki 6 taškų (10:16). Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti vieną minutę po Arno Labucko dvitaškio vilniečiai priartėjo iki minimumo (19:20), bet rezultato persverti jiems nepavyko (21:23).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą ir trapią persvarą išlaikė iki didžiosios pertraukos (43:39).

Po spurto 9:0 trečiame kėlinyje „Sakalai“ atitrūko (53:44), tačiau jau po kelių minučių „Universitet“ sugrąžino pusiausvyrą (55:55).

Per paskutinį ketvirtį nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės negu kelių taškų persvaros, o itin atkakliai vykusios paskutinės susitikimo minutės lėmė, jog mačas baigėsi lygiosiomis.

Rezultatyviausiai „Sakalų“ gretose žaidė Mindaugas Kuzminskas, pelnęs 13 taškų. Rolandas Matulis surinko 12, Justas Sinica – 11, Aivaras Kiaušas ir Vytautas Šarakauskas po 9, Arnas Labuckas – 7, Mindaugas Reminas – 5, Erikas Kučiauskas ir Nerijus Strazdauskas įmetė po 4, Justas Kaziliūnas ir Aidas Viskontas po 2, Rolandas Vaičius taškų nepelnė.

nba komandos ir po 81 rungtynes reguliariam suzaidzia, ir pasitreniruoti speja, ir niekas neverkia kad daug rungtyniu... tik Lietuvoj kazkodel taip... :)
o jei verkia del biudzeto, tai nezaisk, nemoki surinkti pinigu [pritraukti remeju, ziurovu ir pan.], tai cia jau tavo problema...
o sakalams respect...
2007-01-09
+1
to Ytvaras: Čia jau pagal susitarimą. Būna, kad susitaria ir baigia rungtynes lygiosiom, vengdami traumų ir pan. :)
2007-01-09
-1
Kaip suprast baige lygiosiom? Pratesimui laiko nebebuvo? :)
2007-01-09
-2
Vilmis> tai jie turi didele pertrauka... be to, lkf taures rungtynes pirmas suzaide dar pries kaledas, o siauliai su neptunu dar ne vienu rungtyniu lkf taures nesuzaide, todel epr savaite suzais dvi is eiles...