Rimantas Kaukėnas pelnė 17 taškų, o pergalę iškovojusi Sienos „Montepaschi“ užsitikrino pirmąją vietą ULEB taurės C grupėje. Antradienį išvykoje žaidusi Italijos komanda 81:76 (17:18, 22:14, 16:28, 26:16) įveikė Sofijos „Lukoil Akademik“ iš Bulgarijos.

Vienas pagrindinių MdP pergalės kalvių buvo Kaukėnas. Iš 17 taškų 8 jis pelnė per paskutinį kėlinį. Lemiamą ketvirtį italai pradėjo atsilikdami 5 taškais, tačiau Kaukėno taiklus tolimas metimas išvedė svečius į priekį 62:60.

Dvikovos pabaigoje itin sėkmingai sužaidė „Montepaschi“ krepšininkas Romainas Sato. MdP atsiliekant 68:69 žaidėjas iš Pietų Afrijos Respublikos įmetė dvitaškį, o per kitą ataką pataikė iš toli. Netrukus dvitaškį dar įmetęs Kaukėnas atitolino svečius 75:69, o taikliai baudas mačo pabaigoje metę Sienos krepšininkai įtvirtino pergalę.

Kaukėnas aikštėje praleido 24 minutes ir pelnęs 17 taškų (4/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 3/4 baudų) buvo rezultatyviausias komandoje. Lietuvis atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Lukoil Akademik“: Todoras Stoikovas ir Riste Stefanovas po 12, Lamontas Jonesas ir Mate'as Skelinas (18 atk. kam.) po 10.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 17, Romainas Sato 16 (10 atk. kam.), Josephas Forte'as 12, Benjaminas Eze 9.

Per 9 rungtynes 7 kartus laimėjusi Sienos komanda likus žaisti vienam susitikimui iki reguliariojo sezono pabaigos tapo nepavejama kitų C pogrupio ekipų.