Andrius Vyšniauskas debiutavo Latvijos klube pelnydamas 12 taškų, tačiau tai nuo pralaimėjimo Valmieros „Lačplėša alus“ ekipos neišgelbėjo. Antradienį vykusiose SEB Baltijos krepšinio lygos antrojo diviziono rungtynėse Latvijos krepšininkai išvykoje 80:110 (16:25, 23:31, 24:21, 17:33) nusileido Algirdo Brazio treniruojamai Tartu „Rock“.

Vyšniauskas į Valmierą pakviestas bandomajam laikotarpiui. 33 metų 207 cm ūgio puolėjas iš Lietuvos turėtų sužaisti trejas rungtynes SEB BBL pirmenybėse, kol ekipos vadovai apsispręs, ar pasilikti lietuvį ilgesniam laikui. Per pirmą susitikimą Vyšniauskas pelnė 12 taškų.

Atitrūkti nuo varžovų Tartu krepšininkams pavyko dar per pirmąjį kėlinį. Pirmaudami 11:10 šeimininkai laimėjo atkarpą 14:4 ir paskutinę ketvirčio minutę buvo priekyje 25:14.

Priartėti prie varžovų „Lačplėša alus“ ekipai pavyko antrajame kėlinyje. Iš toli pataikę svečiai sumažino atsilikimą iki 6 taškų (28:34), tačiau į tai estai atsakė 9 taškais ir laimėję atkarpą 14:2 atitrūko nebepavejamai.

Vyšniauskas žaidė 28 minutes ir pelnė 12 taškų (5/7 dvitaškių, 2/5 baudų). Puolėjas atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus bei po 2 kartus prasižengė ir suklydo.

„Rock“ komandai atstovaujantis Povilas Butkevičius aikštėje praleido 12 minučių, per kurias prametė dvitaškį ir taškų nepelnė. Puolėjas atkovojo 4 atšokusius kamuolius bei 2 sykius prasižengė.

„Rock“: Gertas Kullamae 22 taškai (5/9 tritaškių), George'as Tsintsadze 19 (5 rez. perd.), Vallo Allingu 15 (9 atk. kam.), Marko Doroninas 14 (7 atk. kam.), Tarmo Kikerpillas ir Martinas Muurseppas po 13.

„Lačplėša alus“: Edgaras Rekis, Agnis Čavaras ir Martinas Berkis (7 atk. kam.) po 14, Andrius Vyšniauskas 12, Andrejus Jansonas ir Sandis Amolinis po 10.

Per pirmas rungtynes abu klubai iškovojo pergales. Po šio mačo „Rock“ tapo vienvalde antrojo diviziono lydere.