Šiaulių „Šiauliams“ antrasis FIBA Europos taurės turnyro etapas prasidėjo skaudžia nesėkme. Jie Belgijos mieste Lieže 97:104 po dviejų pratęsimų nusileido vietos „Basket“ klubui.

Iki antro pratęsimo pabaigos likus žaisti 1 minutę 17 sekundžių šiauliečiai atsilikinėjo 92:97, tačiau Arvydo Čepulio tritaškis sumažino skirtumą iki 2 taškų. Po netaiklaus šeimininkų tritaškio Aurimas Kieža galėjo persverti rezultatą, tačiau jo tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Netrukus po to Liežo krepšininkai dvi atakas užbaigė dėjimais ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Šiauliečiai prieš tai dukart gelbėjosi išplėšdami pratęsimus. Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 1 minutę jų deficitas siekė 6 taškus (72:78), tačiau Čepulio ir Kiežos pastangomis svečiai sugebėjo rezultatą išlyginti ir išplėšti pratęsimą – 78:78.

Pirmo pratęsimo pabaigoje šiauliečiai vėl buvo besivejančiųjų vaidmenyje, kai likus žaisti 50 sekundžių atsilikinėjo 84:87. Vaidas Pauliukėnas skirtumą sušvelnino, o po vienos taiklios šeimininkų baudos dvitaškį įmetęs Artūras Masiulis išplėšė antrą pratęsimą – 88:88.

Visgi per šį pratęsimą sėkmė nuo šiauliečių nusisuko ir jie buvo priversti pripažinti pirmą nesėkmę antrajame etape.

„Šiauliai“: Arvydas Čepulis 22 taškai, Tadas Klimavičius 18, Artūras Masiulis 16, Vaidas Pauliukėnas 10, Aurimas Kieža 9.

„Basket“: Karimas Souchu 34, Rogeris Hugginsas 26, Ronaldas Ellisas 15.