Antradienį startavusiame antrajame FIBA Eurppos taurės etape lietuviai buvo itin blankūs. Šeši krepšininkai iš Lietuvos pelnė vos 23 taškus, o pralaimėjimus patyrė keturios iš penkių ekipų.

I grupės rungtynėse Limasolio AEL ekipa iš Kipro išvykoje 60:70 (18:20, 12:12, 20:22, 10:16) neatsilaikė prieš Madrido „Estudiantes“. AEL kartu su pralaimėjimą patyrusiais „Šiauliais“ žengia grupės dugne.

Nesėkmingai dvikova susiklostė Limasolio klubui atstovaujančiam Žydrūnui Urbonui. Per 32 minutes puolėjas pelnė 5 taškus (1/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

J grupėje susikovė du klubai su lietuviais. Rūtenio Paulausko treniruojama Maskvos srities „Dinamo“ namie nesunkiai 91:68 (18:17, 20:22, 30:12, 23:17) nugalėjo Ramūno Butauto vadovaujamus Rygos „ASK Riga“ krepšininkus.

Andrius Giedraitis per 20 minučių prie pergalės prisidėjo 2 taškais (1/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių, 0/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį.

Giedrius Gustas žaidė 19 minučių ir „Dinamo“ ekipai pelnė taip pat 2 taškus (1/4 dvitaškių). Įžaidėjas atkovojo 2 ir prarado 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

„ASK Riga“ atstovaujantis Steponas Babrauskas per 22 minutes įmetė 6 taškus (1/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/1 baudos). Gynėjas atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Kitas Rygos komandos lietuvis Martynas Andriukaitis per 23 minutes taip pat įmetė 6 taškus (1/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/4 baudų). Puolėjas atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir po kartą prasižengė bei suklydo.

Pralaimėjimą kitose J grupės rungtynėse patyrė Graikijos ekipa Atėnų „Maroussi“. Namie graikai 72:83 (25:21, 16:16, 14:26, 17:20) nusileido Rimo Girskio treniruojamai Mariupolio „Azovmaš“ ekipai.

„Maroussi“ ekipai Renaldas Seibutis per 29 minutes pelnė 2 taškus (0/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų). Lietuvis atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Iš viso antrajame etape užsienio klubuose žaidžia 7 lietuviai. L grupėje Žeronos „Akasvayu“ su Dainiumi Šalenga pirmąsias antrojo etapo rungtynes žais trečiadienį.