Devynioliktą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Indianos „Pacers“ (19-16) ekipa, savo aikštėje 91:72 įveikusi Atlantos „Hawks“ (10-22) klubą. Pastarajam tai buvo devinta nesėkmė per paskutines 10 rungtynių.

Į pergalę Indianos klubą vedė buvęs „Hawks“ lyderis Alas Harringtonas. Trečiajame kėlinyje jis pelnė 14 taškų ir „Pacers“ ketvirčio viduryje susikrovė dviženklį pranašumą – 61:48. Šešiais be atsako taškais pradėję ketvirtą kėlinį Indianos krepšininkai galutinai atitrūko – 67:49.

Indianos ekipos įžaidėjas Šarūnas Jasikevičius rungtyniavo 18 minučių ir pelnė 8 taškus (4/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir dukart prasižengė.

„Pacers“: Alas Harringtonas 18 taškų, Danny Grangeris 15 (10 atkovotų kamuolių), Stephenas Jacksonas 12, Jermaine’as O’Nealas 10.

„Hawks“: Speedy Claxtonas 12, Joe Johnsonas 10.

nejaunas yra tad sunkiau jam pritapt naujoj aplinkoj
2007-01-11
galetu i europa grist
2007-01-11
nei jis kada ten pavare nba nei jis pavarys, jis tok nori garbes tai ir zaidzia ten,,, siaip tai jo autoritetas ziauriai smukes,,,viena diena teks jam nusileist ant zemes,, save gerbiantys krepsininkai negali pasitenkint tuo ka turi jasikevicius,, jau geriau europoj zveigzde but nei nba suolus trint,, kodel tokie zinomi krepsininkai kaip dziordzevicius, macas paliko nba? manau todel kad nie nenorejo but pastumdeliais
2007-01-10
Sarai varyk nes labai jau graudu ziureti i tavo zaidima.
2007-01-10
+1
na jo, grizo prie seno kamuolio ir iskart pataikyti pradejo ;). jauciu greit pasirodis pareiskimas: nu va prisiminiau kaip reikia mesti :D
2007-01-10
+2
o su nauju kamuoliu zaide ? :)
2007-01-10
+1
Saro pataikimas sitose rungtynese visai neblogas kazkaip net keista nes visa laika belekiek pramesdavo