Klivlendo „Cavaliers“ (22-12) krepšininkai įrodinėja, kodėl jie pirmauja Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijoje. Panaikinę 17 taškų deficitą, jie 108:98 įveikė Sakramento „Kings“ (14-18) ir iškovojo aštuntą pergalę per paskutines 9 rungtynes.

Po dviejų iš eilės Brado Millerio metimų trečiajame kėlinyje „Kings“ pirmavo 61:44, tačiau Klivlendo ekipa nepasidavė. Sustabdę varžovų įžaidėją Mike‘ą Bibby, „Cavaliers“ krepšininkai įspūdingai spurtavo ir po trijų kėlinių jau buvo priekyje 75:70.

„Nusprendėme, kad turime pradėti gintis, – po mačo teigė „Cavaliers“ treneris Mike‘as Brownas. – Man nerūpi, kaip blogai mes atakuojame krepšį. Čempionėmis tampa besiginančios komandos. Jei mes sustabdome varžovus, patys rasime būdų kaip pelnyti taškus“.

LeBronas Jamesas per pirmąsias 4 ketvirto kėlinio minutes pelnė 13 taškų, įskaitant 3 tolimus metimus, tačiau „Kings“ besibaigiant mačui vis tiek sugebėjo priartėti iki 98:94. Visgi kitoje atakoje Drew Goodenas pelnė 2 taškus su pražanga, Ronas Artestas prametė tritaškį ir „Cavaliers“ iškovojo penktą pergalę iš eilės.

29 minutes žaidęs Žydrūnas Ilgauskas buvo vienas rezultatyviausių komandoje. Jis pelnė 17 taškų (7/11 dvit., 3/4 baudų), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 34 taškai, Drew Goodenas 21 (11 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 17, Damonas Jonesas 12, Larry Hughesas 11 (3/16 metimų).

„Kings“: Mike‘as Bibby 26, Bradas Milleris 24, Kevinas Martinas 23 (11 atk. kam.).