Keturioliktą pergalę šešioliktose NCAA pirmenybių rungtynėse iškovojo Antano Kavaliausko „Texas A&M Aggies“ ekipa, 61:51 įveikusi „Baylor Bears“ komandą.

Nugalėtojų gretose Kavaliauskas rungtyniavo 18 minučių ir pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 3/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, blokavo metimą, dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Sėkmingas Arvydo Eitutavičiaus nepadeda „American Eagles“ ekipai iškovoti pergalės. Lietuvis vėl buvo rezultatyviausias savo komandoje, tačiau „Eagles“ 60:66 nusileido „Bucknell Bison“.

Per 25 žaidimo minutes klaipėdietis pelnė 18 taškų (2/8 dvit., 4/6 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

Jo komandos draugai lietuviai nebuvo tokie rezultatyvūs. Linas Lekavičius mačą pradėjo starto penkete ir per 18 minučių pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir 4 kartus prasižengė.

Paulius Joneliūnas per 11 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

Vienuoliktą kartą per 16 mačų suklupo „The Citadel Bulldogs“, 62:74 nusileidę „Charleston Cougars“. Pralaimėtojams Vytautas Valiulis per 25 minutes pelnė 6 taškus (2/2 dvit., 0/4 trit., 2/2 baudų), perėmė 3 ir atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Ketvirtą pergalę keturioliktose rungtynėse šventė „Boston University Terriers“, 65:53 palaužę „Maine Black Bears“. Nugalėtojams Valdas Sirutis per 5 minutes pelnė 2 taškus (2/2 dvit.), atkovojo 1 kamuolį ir dukart prasižengė.