Vilniaus "Sakalų" fanai nenorėjo matyti triuškinamos mylimos komandos. Beveik 26 minutes vykusios pirmosios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) "mažojo" finalo rungtynės buvo nutrauktos, kai dėl fanų uždegtų petardų aikštė prisipildė dūmų ir sąlygos krepšiniui tapo netinkamos. Švieslentė tuo metu rodė triuškinamą "Šiaulių" pranašumą 83:46 (35:18, 33:19, 15:9).

"Nuotaika po rungtynių dvejopa, – kalbėjo "Šiaulių" treneris Ramūnas Butautas. – Gerai, kad iškovota pergalė pirmosiose rungtynėse, tačiau nuotaiką gadina fanų išpuolis".

Strategas per daug nesureikšmino pergalės, teigdamas, kad "Sakalai" yra gera komanda ir netruks atsigauti iki kitų rungtynių.

Šiauliečiai, žaidę be vieno savo lyderių – Žydrūno Urbono, jau nuo pirmųjų dvikovos akimirkų perėmė iniciatyvą į savo rankas ir, sužaidus kelias minutes, pirmavo 12:0. Vilniečiams nerandant vaistų prieš "Šiaulių" puolimą, svečių pranašumas toliau sparčiai augo – 22:4, 27:8.

"Šiaulių" ekipoje sėkmingai atakavo visi krepšininkai – per pirmąsias 10 minučių pasižymėti spėjo 7 krepšininkai, o ypač išsiskyrė priekinės linijos krepšininkai, neturėję bėdų po Rolando Matulio krepšiu.

Vilniečių žaidimas dar labiau pakriko, kai jų pagrindinis "centras" antrojo ketvirčio viduryje užsidirbo ketvirtąją pražangą. "Šiauliai" tuoj pat įgijo 30 taškų persvarą (60:29).

Žaidimas nesikeitė ir po didžiosios pertraukos – šiauliečiai toliau tvirtai laikė vadžias savo rankose ir dar labiau padidino pranašumą (79:44). Šiuo momentu "Sakalų" gerbėjai tribūnose uždegė keletą petardų, kurių dūmai už kelių minučių užtvindė visą areną.

Iš pradžių rungtynes laikinai sustabdę, vėliau teisėjai nusprendė šį mačą nutraukti. Tuo metu buvusį rezultatą (83:46) nuspręsta įsakaityti kaip galutinį.

Rezultatyviausiai "Šiaulių" komandoje rungtyniavo: Rolandas Vaičiūnas 17 taškų (11 atkovotų kamuolių), Audrius Danusevičius 16, Arvydas Čepulis 14, Darius Pakamanis ir Vaidas Pauliukėnas po 10.

"Sakalai": Stepas Babrauskas 16, Renaldas Seibutis 9.