Visas rungtynes pirmavęs Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo pirmąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos antrajame etape. Trečiadienį namie uostamiesčio krepšininkai 95:92 (36:20, 22:22, 21:32, 16:18) palaužė „Panevėžį“.

Pavyti šeimininkus panevėžiečiams pavyko dvikovos pabaigje. Paulius Počiuipa likus 14 sekundžių realizavo vieną baudos metimą ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 92:94. Į tai viena taiklia bauda atsakė „Neptūno“ puolėjas Andrius Petkūnas, o pratęsimą galėjęs išplėšti Gintautas Vileita iš toli atakavo netaikliai.

Nuo dvikovos pradžios tempą diktavo „Neptūnas“, kuris per pirmąjį kėlinį pelnė net 36 taškus ir įgijo 16 taškų pranašumą. Visgi pamažu ėmę artėti svečiai dvikovos pabaigoje sumažino deficitą iki 2 taškų, tačiau pergalės iškovoti nepajėgė.

„Neptūnas“: Michailas Anisimovas 20 taškų (9 atk. kam.), Vaidotas Pridotkas 17 (12/14 baudų), Marius Kasiulevičius 15, Evaldas Dainys 11 (6 rez. perd.), Ronaldas Dorsey ir Andrius Petkūnas po 10.

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius 25 (2/9 tritaškių), Virginijus Sirvydis 24 (7 atk. kam.), Paulius Počiuipa 13 (8 atk. kam.), Gintautas Vileita 8 (7 kld.).

Panevėžiečiams koją pakišo itin prastai mestos baudos. Svečiai realizavo 45 proc. baudų metimų (10/22), o „Neptūnas“ pataikė 74 proc. metimų (23/31).

Tai panasiai ir su estais buvo, pirmavo 20 tsk bet sustojo
2007-01-10
Prasidėjus trečiam kėliniui Neptūno pranašumas siekė 20 taškų, bet blem sustojo paskui ;/ kažkaip kaip patikėdami lengva pergale vos nebuvo nubausti, bet viskas ok.