
„Užteks, tai yra viskas. Tai tikrai buvo paskutinės mano rungtynės rinktinės gretose“, – po finale patirto pralaimėjimo amerikiečiams teigė 31-erių Krstičius.
Šiose pirmenybėse 213 cm ūgio „centras“ sužaidė 7 rungtynes, per kurias ant parketo vidutiniškai praleido po 12,7 min, rinko po 7 taškus ir atkovojo po 1,3 atšokusio kamuolio. Pagrindinio vidurio puolėjo poziciją rinktinėje Krstičius užleido Miroslavui Raduljicai.
Prieš ketverius metus Turkijoje vykusiame čempionate serbo statistika buvo kur kas geresnė. Aikštėje jis praleisdavo po 23,7 min, pelnydavo po 13,5 taško ir atkovodavo po 7,5 kamuolio.
Sidabras Ispanijoje – antrasis Krstičiaus medalis, iškovotas su savo šalies rinktine. 2009 m. Europos čempionate Lenkijoje serbai taip pat liko antri. 2010 m. planetos pirmenybėse jie užėmė 4-ąją vietą.
Pastaruosius tris klubinius sezonus Krstičius praleido Maskvos CSKA gretose, o pastarąją vasarą sudarė dvejų metų sutartį su Stambulo „Anadolu Efes“ klubu. Paremkite BasketNews ir naršykite be reklamų.