Maskvos CSKA iškovojo aštuntąją pergalę paeiliui ir įsitvirtino pirmojoje Eurolygos turnyro C grupės vietoje, trečiadienį (01.10) Trevize, vietos „Benetton“ įveikusi 68:60 (19:18, 19:15, 20:11, 10:16).

CSKA solidesnį pranašumą įgijo tik trečiame susitikimo ketvirtyje, kai kėlinį pradėjo spurtu 16:3 ir savo pranašumą padidino iki 18 taškų (56:38). Visgi iki kėlinio pabaigos „Benetton“ savo atsilikimą šiek tiek sumažino (44:58).

Prie įspūdingo CSKA spurto prisidėjo ir Italijos čempionų arenos laikrodis. Vienoje maskviečių atakoje pasibaigė 24 sekundžių atakos laiko limitas, tačiau sirena, pranešanti apie pasibaigusį laiką, nesuskambo ir Matjažo Smodišo taiklus metimas, skriejęs jau pasibaigus atakos laikui buvo užskaitytas. Po jo šeimininkų deficitas išaugo iki 12 taškų.

„Benetton“ paskutiniame ketvirtyje dar buvo sumažinę savo atsilikimą iki 5 taškų (60:65), tačiau CSKA pergalei iš rankų išslysti neleido.

Po pralaimėtų rungtynių Trevizo „Benetton“ strategas Davidas Blattas tikino, kad norint laimėti prieš CSKA, reikia žaisti kone tobulai.

„Mes buvome arti tobulumo, tačiau pergalei to neužteko“, - nusivylimo neslėpė Blattas.

CSKA: Matjažas Smodišas 17, Aleksejus Savrasenka 15, Johnas Holdenas 12, Theodoros Papaloukas 11.

„Benetton“: Matteo Soragna 19, Nikolaos Zisis 10, Angelo Giglis 8.

Kita trecedieny zalgirui bus riesta maskvoje. Man atrodo zalgiris gaus slyksciai.
2007-01-11
cask graziai losia, malonu ziuret. gal pasikortosiu, bet mano manymu finalas bus cask vs panatinaikos