Šeštąją pergalę Moterų Eurolygos varžybose šventė Vilniaus TEO krepšininkės. Jos išvykoje po atkaklios kovos 74:69 (27:17, 17:21, 9:22, 21:9) palaužė Monvilio „USO Basket" ekipą ir įsitvirtino antroje A grupės vietoje.

Rungtynes sėkmingiau pradėjusios vilnietės pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo 10 taškų skirtumu, tačiau gynybą sustiprinusios aikštės šeimininkės ėmė mažinti TEO pranašumą.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „USO Basket" išlygino ir persvėrė rezultatą, tačiau puikiai paskutinį mačo ketvirtį sužaidusios vilnietės susigrąžino pranašumą ir šventė pergalę.

Rezultatyviausiai TEO ekipoje žaidė 20 taškų pelniusi ir 8 kamuolius atkovojusi Jurgita Štreimikytė-Virbickienė. Katie Douglas surinko 17, Aušra Bimbaitė – 11, Sandra Valužytė – 10 taškų.