Pirmą kartą šį sezoną Indianos „Pacers“ komanda laimėjo trečias rungtynes iš eilės. Iki tol po dviejų pergalių paeiliui nuolat klūpteldama Indianos komanda praėjusią naktį išvykoje 97:84 (22:27, 30:25, 28:14, 17:18) nugalėjo Bostono „Celtics“ krepšininkus.

„Pacers“ įveikė varžovus antroje mačo pusėje, kurią laimėjo 45:32. Indianos komandai tai buvo penktoji pergale per paskutines šešerias rungtynes išvykoje. Be to, „Pacers“ pirmą sykį šį sezoną laimėjo trečiąkart iš eilės – iki tol 7 sykius Indianos žaidėjams pavyko pasiekti dvi pergales iš eilės, tačiau serija nuolat nutrūkdavo.

Nors ketvirtojo kėlinio pabaigoje 14:0 atkarpą laimėję „Celtics“ žaidėjai sumažino deficitą iki 4 taškų, tuo pačiu atsakė ir svečiai – „Pacers“ pelnė 13 taškų be atsako ir abejonių dėl nugalėtojų nebeliko.

Mačo pabaigoje „Celtics“ neteko 19 taškų pelniusio Tony Alleno. Likus žaisti 3 minutes krepšininkas pasitempė čiurną. Traumą Allenas patyrė nesėkmingai nusileidęs ant parketo po dėjimo. Po mačo Bostono klubo žaidėjas buvo išgabentas į ligoninę.

Vėl sėkmingas rungtynes sužaidė „Pacers“ lietuvis Šarūnas Jasikevičius. Per 23 minutes įžaidėjas pelnė 15 taškų (5/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo ir prarado po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

„Celtics“: Tony Allenas 19 taškų, Sebastianas Telfairas 15 (7 rez. perd.), Geraldas Greenas 14.

„Pacers“: Jermaine‘as O‘Nealas 23 (15 atk. kam.), Jamaalas Tinsley 17 (13 rez. perd.), Danny Grangeris 16 (8 atk. kam.), Stephenas Jacksonas ir Šarūnas Jasikevičius po 15.