Eurolygoje debiutuojanti Maskvos „Dinamo“ tęsia pergalių seriją. Rusijos klubas ketvirtadienį namie 95:74 (24:14, 18:20, 36:19, 17:21) sutriuškino Sopoto „Prokom Trefl“ ir lieka trečioje Eurolygos A grupės vietoje.

Po dviejų kėlinių 8 taškų pranašumą turėję maskviečiai nepajevamai atitrūko per trečiąjį ketvirtį. Atkarpą 9:0 laimėję šeimininkai įgijo 19 taškų pranašumą (59:40), o per likusį laiką lenkai sumažinti skirtumo nepajėgė.

„Prokom Trefl“ komandai Donatas Slanina per 25 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 5/6 baudų). Lietuvis atkovojo 2 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

Tomas Masiulis per 14 minučių Lenkijos ekipai pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio). Puolėjas atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą prasižengė.

Dėl nugaros traumos šį sezoną Eurolygoje nė vienerių rungtynių nesužaidęs Tomas Pačėsas mačui registruotas nebuvo. Nors Pačėsas sužaidė jau dvejas Lenkijos krepšinio lygos rungtynes, į Maskvą jis nevyko.

„Dinamo“: Travisas Hansenas 21 taškas (22 minutės, 8/9 metimų), Bojanas Popovičius, Sergejus Bikovas ir Antonis Fotsis (9 atk. kam.) po 14, Obinna Ekezie 11, Lazaros Papadopoulos 10.

„Prokom Trefl“: Christianas Dalmau 13, Huseyinas Besokas 12, Donatas Slanina ir Jasminas Hukičius po 11, Justinas Hamiltonas ir Filipas Dylewiczius po 9.

Maskvos klubas laimėjo 7 kartą per 11 rungtynių ir žengia trečioje vietoje. Jeigu šįvakar Pirėjo „Olympiakos“ iškovos pergalę, „Dinamo“ užsitikrins vietą kitame etape. Sopoto klubas iškovojo 4 pergales ir užima 5-ąją poziciją.