Ramūnas Šiškauskas sužaidė rezultatyviausias rungtynes Eurolygoje šį sezoną, o Atėnų „Panathinaikos“ lieka vienintele pralaimėjimo kartėlio nepatyrusia ekipa. Ketvirtadienį Graikijos čempionai išvykoje 79:69 (17:11, 17:15, 24:21, 21:22) nugalėjo Romos „Lottomatica“.

Aikštėje 35 minutes praleidęs Šiškauskas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Lietuvis pelnė 19 taškų (3/6 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Jo komandos draugas Robertas Javtokas per 9 minutes surinko 5 taškus (2/2 dvitaškių, 1/2 baudų). Aukštaūgis atkovojo 4 kamuolius, tačiau 4 sukius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Lottomatica“: Davidas Hawkinsas 20 taškų, Dejanas Bodiroga 14, Mire'as Chatmanas 9.

„Panathinaikos“: Ramūnas Šiškauskas 19, Dimitris Diamantidis 12, Nikos Harzivrettas 10, Dejanas Tomaševičius 8.

Visas 11 žaistų rungtynių laimėjęs Atėnų klubas lieka vienintele Eurolygoje nepralaimėjusia ekipa. Šį pergalė leido Graikijos komandai užsitikrinti pirmąją vietą B grupėje. „Lottomatica“ per 11 mačų laimėjo 4 kartus ir dalijasi 5-7 pozicijomis.

Robertas ir normaliai...4 klaidos ir 3 prazangos per 9 min...
2007-01-12
-2
mldc reik pripazint kad ir 35 minutes... pas graikus sunku zaist ju krepsinis tikrai labai auksto lygio ;)