Simas Jasaitis pelnė 24 taškus, tačiau Tel Avivo „Maccabi“ to nepakako, kad iškovotų pergalę. Eurolygos vicečempionai išvykoje 92:98 (26:20, 28:28, 22:23, 16:27) nusileido Badalonos „Joventut“ ir patyrė antrą nesėkmę iš eilės.

Tuo tarpu septintą pergalę iškovojęs Badalonos klubas užsitikrino vietą „Top 16“ varžybose.

Po penkto Jasaičio tritaškio ketvirto kėlinio viduryje Tel Avivo komandos pranašumas buvo 7 taškai (85:78), tačiau šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti. Spurtavę 13:6, ispanai likus žaisti 40 sekundžių išlygino rezultatą, kai Rudy Fernandezas greitą ataką užbaigė dėjimu iš viršaus.

Po to, kai Yotamas Halperinas prametė iš po krepšio, Robertas Archibaldas išvedė šeimininkus į priekį, pataikydamas dvitaškį. Likus žaisti 11 sekundžių ispanai prasižengė prie Nikola Vujčičių, tačiau pastarasis pataikė tik 1 baudą iš dviejų. „Joventut“ greitai pelnė 2 taškus ir padidino skirtumą iki 3 taškų – 94:91.

Prasižengę prieš Derricką Sharpą, ispanai triumfavo, nes šis nepataikė pirmo baudos metimo, o antrą prametė ir Fernandezas baudomis įtvirtino pranašumą.

38 su puse minutės žaidęs Jasaitis pelnė 24 taškus (4/4 dvit., 5/9 trit., 1/1 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart prasižengė ir surinko 29 naudingumo balus.

„Joventut“: Rudy Fernandezas 21 taškas, Elmeris Bennettas 15, Charlesas Gainesas 14, Robertas Archibaldas ir Lubošas Bartonas po 13.

„Maccabi“: Simas Jasaitis 24, Nikola Vujčičius 20, Derrickas Sharpas 16, Lioras Elyahu 12.