Penktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kėdainių „Nevėžio" krepšininkai. Jie namie tik per paskutiniąsias dešimt minučių 94:82 (24:20, 19:19, 23:25, 28:18) palaužė Kauno „Atleto" komandą.

Aikštės šeimininkai leidę svečiams iš Kauno išsiveržti į priekį ir pirmauti beveik 8 minutes, perėmė iniciatyvą ir pirmojo ketvirčio pabaigoje laimėję atkarpą 9:1 išsiveržė į priekį.

„Atleto" ekipa įpusėjus antrajam kėliniui po Dariaus Lukmino dvitaškio susigrąžino minimalią persvarą, tačiau netrukus 5 taškus iš eilės surinkęs Juozas Ramanauskas sugrąžino „Nevėžiui" persvarą. Per likusį susitikimo laiką „Atleto" ekipai pavyti šeimininkų niekaip nesisekė, tačiau kauniečiai „Nevėžio" žaidėjams nuolat kvėpavo į nugaras.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje „Atleto" krepšininkai pavargo, o paskutinį mačo ketvirtį 9 taškais pradėję aikštės šeimininkai padidino pranašumą iki 11 taškų (75:64) ir nulėmė susitikimo baigtį.

„Nevėžiui": Žydrūnas Stankus 26, Juozas Ramanauskas 19 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Tomas Rinkevičius 16 (6 rez. perd.), Mindaugas Sakalauskas 11 (10 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas 10.

„Atletui": Darius Lukminas 21, Valdas Dabkus 18 (12 atk. kam.), Danielius Soldatovas 14, Singaras Tribė 12.

Nevaro ir del to, kad kedainiu sirgaliai yra kareiviai, kuriu po varzybu neprileidzia prie interneto..