Net ir pasistiprinę Marijampolės „Sūduvos" krepšininkai nesugebėjo įveikti nedaug nuo jų turnyrinėje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lentelėje atirūkusius Vilniaus „Sakalus". Kelių link varžovų krepšio neradusius marijampoliečius namie žaidę „Sakalų" krepšininkai įveikė 76:59.

Aikštės šeimininkai prieš LKL turnyrinės lentelės dugne įsikurusią „Sūduvą" nieko padaryti negalėjo beveik tris kėlinius. Didžiąją laiko dalį trapų pranašumą turėję suvalkiečiai „Sakalų" ekipai neleisdavo išlyginti ar persverti rezultato.

Trečiojo ketvirčio pradžioje po keturių iš eilės Mariaus Janišiaus taškų svečiai buvo įgiję 9 taškų pranašumą (41:32), tačiau kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai.

Tris tritaškius įmetė Erikas Kučiauskas, 5 taškus pridėjo Aidas Viskontas ir „Sakalai" išsiveržė į priekį. Ketvirtą kėlinį 12 taškų pradėję vilniečiai įgijo dviženklę persvarą ir suvalkiečiai palūžo. Nors po Mindaugo Budzinausko tritaškio „Sūduva" buvo sumažinusi deficitą iki 5 (62:67), aikštės šeimininkai netrukus susigrąžino pranašumą ir šventė pergalę.

„Sakalams": Aidas Viskontas 27, Rolandas Matulis 12 (8 atk. kam.), Aivaras Kiaušas 11 (6 kld.).

„Sūduvai": Marius Janišius 26 (8 atk. kam.), Mindaugas Budzinauskas 10, Vilius Gabšys 9.