Šeštąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo „Šiauliai“. Šiauliečiai savo aikštelėje 90:81 nugalėjo „Panevėžio“ krepšininkus, ir atsirevanšavo už nesėkmę pirmajame rate.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sužaidus 2 minutes priekyje buvo 10 taškų skirtumu (12:2), visgi šiauliečiai sugebėjo atsitiesti ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 14 taškų pranašumą (55:41).

Po ilgosios pertraukos šiauliečiai ir toliau tolo, o po Artūro Masiulio dvitaškio komandas skyrė jau 20 taškų (64:44). Per likusį rungtynių laiką solidžios persvaros „Šiauliai“ nebeišvaistė ir iškovojo šeštąją pergalę LKL pirmenybėse.

Šiose rungtynėse pirmą kartą „Šiaulių“ gretose debiutavo komandos naujokas Antoine'as Jordanas. Amerikietis per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, tačiau sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Šiauliai“: Tadas Klimavičius 24 taškai (12 atk. kam.), Artūras Masiulis 22 (10 atk. kam.), Julius Mykolaitis 16, Arvydas Čepulis 13.

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičiaus 20 taškų, Giedrius Jankauskas 14, Paulius Staškūnas 13, Paulius Počiuipa 9, Virginijus Sirvydis 8, Gintautas Vileita 7.

Siauliai Valdo Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeee!!!