Martynas Mažeika – rezultatyviausias Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas
Nuotr. Fotodiena.lt
Uraganišką puolimą demonstruojantys Klaipėdos „Neptūno“ (3-0) komandos krepšininkai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) įsirašė trečiąją įspūdingą pergalę iš eilės.

Donatas  Zavackas
PTS 9 | REB 7 | AS 7 | ST 2 | EFF 24
Kazio Maksvyčio treniruojami Lietuvos vicečempionai savo žiūrovų akivaizdoje 115:76 (34:19, 32:19, 26:16, 23:22) nepaliko jokių vilčių Kėdainių „Nevėžio“ (1-2) ekipos žaidėjams.

Klaipėdiečiai svečius iš Kėdainių į nokdauną pasiuntė dar pirmajame kėlinyje, kada per paskutines penkias ketvirčio minutes spurtavo 18:4 ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo įtikinamą penkiolikos taškų persvarą (34:19).

Savo dominavimą antrajame kėlinyje pratęsę aikštės šeimininkai toliau sėkmingai draskė Virginijaus Sirvydžio auklėtinių gynybą ir į rūbinę išėjo turėdami triuškinamą pranašumą (66:38).

Po ilgosios pertraukos kėdainiečiams atsigauti nepavyko, o sėkmingai rungtynėms vadovavę „Neptūno“ žaidėjai pasiekė įspūdingą pergalę.

Visus varžovus šluojantys klaipėdiečiai tris pergales LKL čempionate pasiekė vid. 31,6 taško skirtumu.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 17, Mindaugas Girdžiūnas 14, Simas Galdikas 13, Deividas Gailius 11. Mustafa Shakuras 11, Egidijus Dimša 10 (8 atk. kam.), Donatas Zavackas 9 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Justas Sinica 8, Valdas Vasylius 8.

„Nevėžis“: Thomasas Ray Davisas 18, Roderickas Camphoras 15, Andrius Aleksandrovas 14, Marcusas Monroe 8.

Kitose LKL rungtynėse ketvirtadienį „Neptūnas“ sieks pratęsti pergalingą žygį prieš „Šiaulius“, tuo metu kėdainiečiai namuose sieks mesti iššūkį Vilniaus „Lietuvos rytui“.

Kazys Maksvytis („Neptūno“ vyr. treneris): „Džiaugiuosi, kad rungtynių pabaigoje pavyko patausoti lyderius ketvirtadienio dvikovai su „Šiauliais“. Prieš rungtynes akcentavau gynybą.

Po pirmos rungtynių dalies nebuvau ja patenkintas, tačiau natūralu, kai komanda susikrauna solidų skirtumą, sunku juos priversti gintis visa jėga. Vertinant visas rungtynes, esu patenkintas. Mes kai pataikome, tada mus sustabdyti yra sunku. Mes po truputį įeiname į sportinę formą.“

Virginijus Sirvydis („Nevėžio“ vyr. treneris): „Vaizdas aikštėje buvo baisokas ir savijauta nekokia. Galima sakyti, kad subyrėjome pirmajame kėlinyje. Skaudžiai pralaimėjome.

Turėjome keblumų su kelione: turėjo atvykti didelis autobusas, tačiau atvyko labai mažiukas. Kita vertus, nors ir kokie būtume pavargę, tačiau vis tiek negalima taip pralaimėti, taip išskysti. „Neptūnas“ šiandien taikliai atakavo, sunku prieš klaipėdiečius atsilaikyti jų aikštėje. Sveikiname „Neptūną“ su pelnyta pergale.“

Arno Butkevičiaus dėjimas:

2014-11-14 16:55

2014-10-01 09:57
Gerai, kad leido Naciui ir Beliauskui palošti, bet reikia pripažinti, jog rimtose rungtynėse jie nelabai galės lošti.

Nenoriu nieko blogo Neptūnui, bet visiškai nepasiruošta atvejui, jei iškristų kuris nors 1-2 pozicijos žaidėjas.

Iškritus vienam PG, realiai liktų tik vienas žaidėjas, kuris visų rungtynių nepatemtų, o iš Bieliausko naudos kol kas jokios šioje pozicijoje.

Iškritus Mažeikai realiai neliktų ir standartinio SG, nes Butkevičius, kurį dabar SG stato Maksvytis, daugiau SF pozicijos žaidėjas. Žinoma dar Gailių galima bandyti, bet tik bėda, jog tada skylė atsiranda SF pozicijoje, nes Sinica, kaip žaidėjas yra elementarus kaip 2x2, t.y. mes tritaškį arba ne, jokių prasiveržimų į baudos aikštelę ir pnš. Eurolygoj netruks neutralizuoti tokį žaidėją.

Taigi palinkėčiau Neptūnui ne tik centro, bet ir Delininkaitį ar kitą mažiuką pričiupti.
2014-10-01 09:01
Neptūnas žaidžia kaip tikra Eurolygos komanda, šluoja tas mažesnes ekipas užtikrintai ir ramiai

--
+1
2014-09-30 22:43
Kol kas Neptūnas tikrai įspūdingai atrodo.Va ką reiškia 3 m.įdirbis-žaidėjai vieni kitus pažįsta,susižaidę.Su tokiu žaidimu ir EL gali paimt kelias pergales.

--
+3
2014-09-30 22:38
Viskas dėsninga, tačiau nėra kuo čia džiaugtis. Pripraskim Neptūnas jau yra grandas, o ne vidutiniokas. Dabar mūsų priešininkai tikrai ne Nevėžis.
ispudingai, koks pirmas varzovas EL ?
Nors dar tik sezono pradzia ir visos rimtos komandos laukia ateiti, bet ziurint kaip losia Lryto legionieriai bei zalgiris, manau neptunas, kaip ir kiekviena sezona, turetu kilti dar auksciau - LKL cempionai. Bet kaip sakau, cia tik pradzia ;)

Trumpai apie Zalgirio pralaimejima: kad ir kokias sunkias rungtynes jie suzaide ir kad ir kiek pavarge zaidejai po ju, negalima leisti varzovams tave nugaleti, turi atrasti jegu ir nesvarbu kokiu rezultatu, bet laimeti, o ypac ZALGIRIS (LKL cempionai, EL komanda ) tai ne tik paprastos rungtynes, tai dar ir garbes bei orumo reikalas.. siuo atveju zalgiris krenta mano akyse..
2014-09-30 21:16