Andrius Mažutis surinko 13 naudingumo balų
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pergale kovas naujajame Latvijos lygos sezone pradėjo Rygos „Barons kvartals“ (1-0) komanda, kurios garbę gina Raimundas Danys.

Lietuvio atstovaujamas klubas savo žiūrovų akivaizdoje 77:70 (14:17, 16:14, 29:19, 18:20) nugalėjo Latvijos universiteto (0-1) ekipos krepšininkus.

Danys aikštėje praleido 21 minutę, pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 2 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Sėkmingai savo žygį nacionalinėse pirmenybėse pradėjo su Liepojos „Liepaja/Triobet“ komanda su dviem lietuviais (1-0).

Andriaus Mažučio ir Edgaro Želionio ekipa išvykoje 66:61 (23:26, 16:16, 17:7, 10:12) įrodė pranašumą prieš Jūrmalos „Jūrmala/Fenikss“ (0-1) klubą.

Mažutis per 33 minutes pelnė 9 taškus (2/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

Želionis ant parketo praleido 21 minutę, pasižymėjo 9 taškais (3/4 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Visiškai kitaip mačas Latvijos pirmenybėse susiklostė Povilo Čukino atstovaujamai „Jekabpils“ (0-1) ekipai, kuri svečiuose 89:90 (17:20, 25:27, 14:11, 22:20, 11:12) tik per pratęsimą nusileido „Valmiera“ (1-0) komandos žaidėjams.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Čukinas per 23 minutes pelnė 18 taškų (9/12 dvitaškių), atkovojo 5 kamuolius, 5 sykius prasižengė bei surinko 20 naudingumo balų.

Triuškinamą nesėkmę Latvijos čempionate startavo „Jelgava“ (0-1) klubas su Denisu Krestininu priešakyje. Jis namuose 55:80 (11:17, 7:23, 19:28, 18:12) neprilygo lygos vicečempionams Rygos VEF (1-0) ekipos krepšininkams.

Lietuvis rungtyniavo 29 minutes, pelnė 8 taškus (2/3 dvitaškių, 4/10 baudų), atkovojo 9 kamuolius, blokavo net 4 metimus, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

2014-10-02 10:23
Gan daug tų lietuvių Latvijoj, kaip niekad daug, seniau ne daugiau 2-3 žaisdavo.