Gelbėjimo ratą žalgiriečiams nusiteikusi mesti Kauno valdžia
Gelbėjimo ratą žalgiriečiams nusiteikusi mesti Kauno valdžia
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Kauno miesto vadovai negali ramiai žiūrėti, kaip dėl įsisenėjusių skolų grimzta pajėgiausios miesto krepšinio komandos laivas. 2,3 mln. litų – tiek per tris dienas „Žalgiriui“ įpareigotos paskolinti Kauno savivaldybės bendrovės. Erdvės diskusijoms praktiškai nėra, kadangi tai padaryti „rekomendavo“ aukščiausi Kauno valdininkai, skelbia dienraštis „Kauno diena“.

Krepšininkus gelbės net ir savivaldybės įmonė „Kapinių priežiūra“.

Neoficialiais duomenimis, aukščiausi Kauno vadovai savo kontroliuojamų bendrovių vadovams nurodė ir konkrečias sumas, kiek kuri bendrovė turėtų surasti pinigų iki penktadienio. „Žalgiriui“ prireikė 3,35 mln. litų. Šių pinigų reikia, kad būtų padengtos skolos buvusiems klubo legionieriams Milovanui Rakovičiui ir Marko Popovičiui.

Kai Kauno klubas gaus pinigus, FIBA atšauks „Žalgiriui“ pritaikytą draudimą registruoti naujus žaidėjus – kol kas dėl skolų į aikštelę išbėgti negali du kauniečių legionieriai iš JAV.

Pasak miesto tarybos nario Stanislovo Buškevičiaus, jis nesąs prieš paramą „Žalgiriui“, bet, anot jo, „tai daroma necivilizuotai“. Jo manymu, lengviausia yra pareikšti, kad situacija bloga ir dabar visi turi gelbėti – skirti pinigų.

„Savivaldybės noras padėti miesto simboliu laikomam „Žalgiriui“ dar suprantamas, bet „Žalgirio“ vadovybės aš nesuprantu – jie turi suvokti, kad juos remia ne savivaldybė, ne meras Andrius Kupčinskas, o miestiečiai per savo surenkamus mokesčius. Buškevičius pasigedo ir „Žalgirio“ ataskaitų, kaip buvo panaudota anksčiau klubui suteikta parama.


Rodyti komentarus
1 2 3  »
2014-10-02 18:11
AKA_BossGaletu zalgiris parduoti kelis zaidejus,pvz Futbolo klubas United uz 70 mln euru nusipirko Angel di maria is real madrid,manau aisku uz Milakni tiek negautu zalgiris,bet kokius 3-4 mln euru tikrai koks real madrid ar barcelona sumoketu


Cia ji siust i FC Barcelona ar BC Barcelona noretum? - Nes NEPRIIMTU nei tas, nei anas, net uz dyka!

Prajuokinai.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 17:46
Zalgiris puiki komanda verta palaikymo. Tyciojasi is savo zmoniu. Pastoviai praso ismaldos suzaidzia 1 geras rungtynes per metus o visi durneliai delnais ploja ir laimingi vaiksto koks puikus musu zalgiris...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 16:28
šukosper visus metus nesugeba rasti 2.3 mln lt visoje Lietuvoje ir užsienyje? Tai niekas nenori remti Žalgirio? man sunku tuo patikėti. Motiejūnas nekaltas dėl skolos, bet laukimą iki paskutinio laikrodžio dūžio aš vadinu blogu valdymu. Taip ir maniau kad ir vėl savivaldybė mes gelbėjimosi ratą, manau tą žinojo ir Motiejūnas. Dabar įmonės turės skolinti pinigus darbuotojų saskaita.


o kur jie ras? niekas nenori remt klubo kuris juos reketuos ir kiekvieną part prašys milijonų, kad vėl į dar didesnes skolas varytų
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 16:18
Azis_IndustriesCorinthiansAzis_IndustriesGeda buti zalfaniu, jei tavo megstamiausia komanda visos salies yra NEMEGSTAMIAUSIA ir sedi ant eiliniu zmoniu sprando.Cia kvailas trolinimas ar kaip? Taigi visi zino kad Zalgiris yra ne tik megstamiausia, bet ir labiausiai palaikoma komanda Lietuvoje.Jeigu zalfaniu yra daugiau, nei rytfaniu, tai dar nereiskia, kad zalgrybis- labiausiai palaikoma komanda VISOJE LIETUVOJE. Tikru zalfaniu yra apie 50000, o tai yra 2 proc. nuo visos Lietuvos gyventoju. O tie, kurie tiesiog zino, kad yra zalgiris, dar nereiskia, kad palaiko ji. Be to, tie, kurie supranta, kad si "komanda" atlieka Lietuvos parazito vaidmeni , nekencia jos. Butent todel kowno zalgrybis ir yra nemegstamiausia komanda Lietuvoj.


Neturiu ka ir bepridurti kai matau kad susiduriau su tikru "intelektualu" vis bandanciu iskraipyti realybe. Atrodo metai bega, bet kaikuriems savo komandos pralaimejimai vis labiau, kaip sakoma, trenkia per psichika. Sekmes svaicioti ir toliau kad Zalgirio fanai yra apgailetini, ju yra mazai, Zalgirio arena neprilygsta Siemensui ir t.t. Kiek kartu visai taip girdeta, bet realybe kaip nesikeicia taip nesikeicia. Kita karta dar iskrypeliskesni klona susikurk, ta tu tikrai gerai moki.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 16:08
per visus metus nesugeba rasti 2.3 mln lt visoje Lietuvoje ir užsienyje? Tai niekas nenori remti Žalgirio? man sunku tuo patikėti. Motiejūnas nekaltas dėl skolos, bet laukimą iki paskutinio laikrodžio dūžio aš vadinu blogu valdymu. Taip ir maniau kad ir vėl savivaldybė mes gelbėjimosi ratą, manau tą žinojo ir Motiejūnas. Dabar įmonės turės skolinti pinigus darbuotojų saskaita.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 16:01
tai kur cia tie reksniai keikunai aukokit savo komandai esemes'ais
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 15:30
Nerosaswilno baranasaplamai savivaldybes turi simboliskai remti miestu komandas ir pinigus visiem tolygiai paskirstyti.O dabar viska Zalgiriui.Vilniuje isvis pasityciojimas Vainausko reklamini projekteli praejusi sezona Abonenetas 5limonais suselpe:))Dar vilnaius zalgiris tiek pat gavo.O miestas bankrutuoja..Vilniaus savivaldybe yra klubo akcininke todel ir skyre.


Koks skirtumas bapkes visvien miestiečiu
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 15:10
wilno baranasaplamai savivaldybes turi simboliskai remti miestu komandas ir pinigus visiem tolygiai paskirstyti.O dabar viska Zalgiriui.Vilniuje isvis pasityciojimas Vainausko reklamini projekteli praejusi sezona Abonenetas 5limonais suselpe:))Dar vilnaius zalgiris tiek pat gavo.O miestas bankrutuoja..


Vilniaus savivaldybe yra klubo akcininke todel ir skyre.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 15:06
CorinthiansAzis_IndustriesGeda buti zalfaniu, jei tavo megstamiausia komanda visos salies yra NEMEGSTAMIAUSIA ir sedi ant eiliniu zmoniu sprando.Cia kvailas trolinimas ar kaip? Taigi visi zino kad Zalgiris yra ne tik megstamiausia, bet ir labiausiai palaikoma komanda Lietuvoje.


Jeigu zalfaniu yra daugiau, nei rytfaniu, tai dar nereiskia, kad zalgrybis- labiausiai palaikoma komanda VISOJE LIETUVOJE. Tikru zalfaniu yra apie 50000, o tai yra 2 proc. nuo visos Lietuvos gyventoju. O tie, kurie tiesiog zino, kad yra zalgiris, dar nereiskia, kad palaiko ji. Be to, tie, kurie supranta, kad si "komanda" atlieka Lietuvos parazito vaidmeni , nekencia jos. Butent todel kowno zalgrybis ir yra nemegstamiausia komanda Lietuvoj.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 14:55
kentuxLT BasketballNežinau, mano nuomone, nieko gero čia nebus. Kaip čia rašoma paskolinti 2.3 mln, o tai reiškia, kad skolas reikės grąžinti. Tai čia gaunasi taip, kad lendam ir toliau į skolas. Aišku, būtų labai gaila, jei Žalgirio neliktų krepšinio žemėlapyje, bet manau po truputį, tokia diena artinasi.Romanovo laikais, visi šaukė, koks Romka blogas, bet už tai komanda buvo rami dėl savo išlikimo, o dabar neaišku kaip bus. Kaip kažkas minėjo, gal pasiūlom Žalgirį kokiam arabui? :) Be to, legionieriai ilgai nelauks, negalės žaisti ir važuos namo. O tada ne tik Juventusui pralošim.Del Romkos tai išsiblaivk jis nieko nedarė išvis o popui ir rako kaip tik per ji jau nekalbu apie lietuvius kurie tyli


Aš kalbėjau papie tuos laikus, kai Javtokas pasirašė sutratį su žalgiriu, Jankūnas buvo susigrąžintas. Tuomet niekas apie jokias skolas nekalbėjo.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 14:48
Azis_IndustriesGeda buti zalfaniu, jei tavo megstamiausia komanda visos salies yra NEMEGSTAMIAUSIA ir sedi ant eiliniu zmoniu sprando.


Cia kvailas trolinimas ar kaip? Taigi visi zino kad Zalgiris yra ne tik megstamiausia, bet ir labiausiai palaikoma komanda Lietuvoje.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 14:37
Geda buti zalfaniu, jei tavo megstamiausia komanda visos salies yra NEMEGSTAMIAUSIA ir sedi ant eiliniu zmoniu sprando.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 14:14
Toks jausmas, kad už Žalgirio vario sėdi vieni nusikaltėliai ir aferistai...

Net antkapių firmai liepta Žalgirį remt.

Prasidėjo atviras įmonių reketavimas, bandant ištraukti įsiskolinusį PRIVATŲ klubą.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 14:08
Siaip as palaikau Zalgiri kaip krepsinio kluba, bet sis sprendimas man tikrai nelabai patinka, nezinau vadyba ir kiti daro... Nejaugi negalima buvo paimti arenos vardo parduoti kokiam tarkim Samsung'ui ar dar kazkam, 5 metams ar ilgiau, tikrai butu uz tai gave dar daugiau pinigu... Bet ne klubas skendi skolose, bet reikia tureti viska ir arena su savo pavadinimu, ir zaideju is NBA, ir mokesciu moketoju pinigu ir visa kita, toks musu lietuviskas mentalitetas - pinigu nera, bet reikia tureti viska ir nesvarbu kokia to kaina...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 14:06
Dieve mano atrodo kad cia visiski idijotai susirinke... Vienas raso kad prie buratino gerai buvo nors buratinas zalgiriui pripirko zaideju uz limonus bet nupirko juos lizingu duodamas ukio banko paskola.. Kitas sako kad Milakniui Ispanam reikia uz 3-4 limonus parduot nu as neisivaizduoju, kaip taip zmonem suraso..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 14:00
cia jie tik skolina :D galvojau dovanoja
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 13:45
LT BasketballNežinau, mano nuomone, nieko gero čia nebus. Kaip čia rašoma paskolinti 2.3 mln, o tai reiškia, kad skolas reikės grąžinti. Tai čia gaunasi taip, kad lendam ir toliau į skolas. Aišku, būtų labai gaila, jei Žalgirio neliktų krepšinio žemėlapyje, bet manau po truputį, tokia diena artinasi.Romanovo laikais, visi šaukė, koks Romka blogas, bet už tai komanda buvo rami dėl savo išlikimo, o dabar neaišku kaip bus. Kaip kažkas minėjo, gal pasiūlom Žalgirį kokiam arabui? :) Be to, legionieriai ilgai nelauks, negalės žaisti ir važuos namo. O tada ne tik Juventusui pralošim.


Del Romkos tai išsiblaivk jis nieko nedarė išvis o popui ir rako kaip tik per ji jau nekalbu apie lietuvius kurie tyli
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 13:37
Galetu zalgiris parduoti kelis zaidejus,pvz Futbolo klubas United uz 70 mln euru nusipirko Angel di maria is real madrid,manau aisku uz Milakni tiek negautu zalgiris,bet kokius 3-4 mln euru tikrai koks real madrid ar barcelona sumoketu
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 13:19
Nu bet sios skolos bus skirtos kitoms skoloms grazinti.bent jau teoriskai taip turetu buti.man tik keista,kad truputi nelogiski spendimai.gal vertejo is pradziu sumoketi kad leistu registruoti zaidejus ir tada ziureti ka galima isigyti.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-02 12:55
Nežinau, mano nuomone, nieko gero čia nebus. Kaip čia rašoma paskolinti 2.3 mln, o tai reiškia, kad skolas reikės grąžinti. Tai čia gaunasi taip, kad lendam ir toliau į skolas. Aišku, būtų labai gaila, jei Žalgirio neliktų krepšinio žemėlapyje, bet manau po truputį, tokia diena artinasi.

Romanovo laikais, visi šaukė, koks Romka blogas, bet už tai komanda buvo rami dėl savo išlikimo, o dabar neaišku kaip bus. Kaip kažkas minėjo, gal pasiūlom Žalgirį kokiam arabui? :) Be to, legionieriai ilgai nelauks, negalės žaisti ir važuos namo. O tada ne tik Juventusui pralošim.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3  »

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas