Jaycee Carrollas Madrido komandos gretose buvo pats pastebimiausias
Nuotr. AFP–Scanpix

Madrido „Real“ komanda su Jonu Mačiuliu svečiuose 77:75 (23:17, 24:15, 10:25, 20:18) palaužė Saragosos CAI ekipą ir iškovojo šio miesto vardu pavadintą taurę.

Po 20 minutę „Real“ pirmavo 47:32, tačiau trečiajame ketvirtyje visiškai užstrigo ir leido varžovams išlyginti rezultatą. Nepaisant to, Jaycee Carrollo vedami svečiai paskutines susitikimo minutes sužaidė brandžiau ir pergalės iš rankų neišleido.

Carrollas „Real“ pelnė 17 taškų, Sergio Rodriguezas – 12, Sergio Llullas – 11, o Salahas Mejri – 10 taškų. Jonas Mačiulis prie pergalės prisidėjo 3 taškais.

CAI ekipoje išsiskyrė Jasonas Robinsonas (15 taškų) ir buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierus Stevanas Jelovacas, kurio sąskaitoje – 15 taškų.

Mačą Saragosoje stebėjo 8,5 tūkst. žiūrovų.