Rezultatyvumo antirekordą NBA pirmenybėse pasiekė Linas Kleiza, o jo Denverio „Nuggets“ patyrė nesėkmę. Namie Denverio krepšininkai 86:90 (20:17, 21:27, 23:23, 22:23) prlaaimėjo Hiustono „Rockets“ komandai.

Rungtynes nuo suolelio pradėjęs Kleiza per 25 minutes nepelnė nė taško (0/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio). Tai prasčiausias rezultatas per jo dvejų metų karjerą NBA. Iki šiol Kleiza nė taško pelnęs nebuvo daugiausiai žaisdamas 17 minučių. Per šias rungtynes Kleiza atkovojo 5 kamuolius, atliko rezltatyvų perdavimą ir 5 sykius prasižengė.

Nuo pralaimėjimo Denverio komandos negelbėjo nei Yao Mingo trauma, nei rezultatyviai debiutavęs „Nuggets“ naujokas Steve'as Blake'as. Po mainų pirmas rungtynes Denveryje žaidęs Blake'as per 29 minutes pelnė 13 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Mačo pabaigoje pratęsimą galėjęs išplėšti „Nuggets“ žaidėjas Yakhouba Diawara likus žaisti 4,9 sekundės netaikliai atakavo iš toli, o paskutinį tašką padėjo Lutheris Headas. „Rockets“ krepšininkas likus žaisti 2,1 sekundės realizavo vieną baudą ir padidino pranašumą iki 4 taškų.

Į pergalę Hiustono ekipą vedė ne komandos lyderis Tracy McGrady, o Shane'as Battieras. Jis surinko 25 taškus, iš kurių 12 pelnė per lemiamą kėlinį, ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Hiustono komandai tai buvo aštuntoji pergalė per pastarąsias 9 rungtynes.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 28 taškai (10/21 metimo, Yakhouba Diawara (3/12 tritaškių) ir Steve'as Blake'as po 13, J.R.Smithas 11... Marcusas Camby 7 (24 atk. kam.).

„Rockets“: Shane'as Battieras 25, Raferas Alstonas ir Lutheris Headas po 15, Tracy McGrady (11 rez. perd.) ir Juwanas Howardas po 12.

gary
siaip camby losia Blazers, Anthony Knicks o Kleiza - Raptors

--
2012-02-17
buna buna...visiem pasitaiko...
2007-01-13
buna kad kartais nesizaidze.Dar neapsimoka taip daug varyt ant kleizos dar pavarys jis neblogai.tik svarbu kad nepatrauktu andriuskeviciaus keliais kuris lose tik del vaizdo i krapsto nosi atsistojas kraste.
2007-01-13
+1
Nors abu jie megsta vieni ziasti bet vistiek su melo nuggets daug geriau sekesi. Gal del to kad taip vercia aplinkybes vienam ziasti o iversonas tiesiog nenori pasuoti
2007-01-13
+2
Jo Camby taj del kamuoliu taj nerealiaj kowoja. Tarp kitko pritariu Stojakovic , grejcewsej ir bus tajp kad wienas nores tasku prisirinkt ir kitas ir shudas gawsis , gali nesusizajst. Beto Iversonas su Carmelo abu yra didzewsiu NBA sawanaudziu saraso penketuke :D
2007-01-13
+3
Ryskiai nugets'ams truksta Anthony...Nu o Camby tai nesveikai kovoja kamuolius:24!!!
2007-01-13
+2
maciau kelias nuggets rungtynes, tai galiu pasakyt, kad iversonas kaip ir sixeriuos zaisdamas valdo kamuoli 14s, tada verziasi ir arba atmeta kam, arba pats verziasi. o toks kaip kleiza, tik stovi kraste ir laukia, kol jam ta kamuoli kada atmes, bet atmeta tik kokioj kas 6 atakoj, tad puolime jis galima sakyti statistas, stovintis del vaizdo.
2007-01-13
+1
su kings buvo tokia situacija, kad kings zaide be webberio labai sekmingai, o kai grizo rezultatai suprastejo. siuo atveju situacija skirtinga, denveris rodo super blogus rezultatus, todel grizus anthony gali tik pageret, nes pabloget nera kur. tad tos problemos kaip ir nesimato.
2007-01-13
+1
sorry ne zaidejas o fanas :D
2007-01-13
zinokit nors neseu nuggets zaidejas ir netaip pergyvenu del ju pralaimejimu as esu kings fanas ir prisiminaiu 2003-2003 sezono kai weberis atejo i kings p traumos ir jie su peja susilost negalejo tik ar ne bus taapts su A.I ir melo