Aštuntąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kauno „Žalgirio" krepšininkai. Jie išvykoje 82:72 (20:16, 27:16, 19:20, 16:20) įveikė Kėdainių „Nevėžio" ekipos pasipriešinimą.

Aikštės šeimininkai pirmavo tik per pirmąsias mačo minutes. Po Juozo Ramanausko dvitaškio ir dviejų Gyčio Sirutavičiaus tritaškių „Nevėžis" buvo įgijęs 6 taškų pranašumą (8:2), tačiau kėlinio pabaigą žalgiriečiai baigė spurtu 8:4 ir persvėrė rezultatą.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui aikštės šeimininkai po Tomo Rinkevičiaus dvitaškio buvo trumpam išsiveržę į priekį (27:26), tačiau 8 taškus be atsako pelnę „Žalgirio" krepšininkai susigrąžino pranašumą, kurį prieš didžiąją pertrauką padidino iki 15 taškų.

Antroje mačo dalyje kauniečiai išlaikė įgytą persvarą, o ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo padidinę pranašumą iki 20 taškų (72:52, 76:56) ir tarsi sustojo. „Žalgirio" žaidėjų snauduliu pasinaudoję kėdainiškiai pelnė 12 taškų be atsako ir sušvelnino skirtumą iki 8 (68:76), tačiau patikimai rungtynių pabaigą sužaidusi Kauno ekipa pergalės iš rankų neišleido.

Aštuntą kartą per 9 mačus laimėję kauniečiai turnyrinėje LKL čempionato lentelėje nusileidžia tik čempionų titulą ginantiems „Lietuvos ryto" krepšininkams. Tuo tarpu šeštą kartą per 10 rungtynių pralaimėjusi Kėdainių ekipa žengia septinta.

„Nevėžiui": Juozas Ramanauskas 18 (8 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 14, Andrius Aleksandrovas 14, Tomas Rinkevičius 10.

„Žalgiriui": Tanoka Beardas 16, Hanno Mottola 15 (7 atk. kam., 5 kld.), Kirkas Penney ir Vaidoas Pečiukas po 9.

ne vienas mottola nesugeba eurolygoj apsigint...o siaip tai saunuoliai vyrai!