„Palangos“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Erikas Kubilius
Palangos „Palanga“ (1-0) išvykoje po pratęsimo privertė pasiduoti NKL vicečempionus „Trakų“ (1-1) krepšininkus. Dramatiška kova baigėsi pajūrio atstovų pergale 90:88 (21:19, 20:19, 16:20, 16:15, 17:15).

Svečiai rungtynėse pirmavo didesnę laiko dalį, vis tik „Trakai“ ketvirtajame kėlinyje Palangos atstovus pavijo ir išsiveržė į priekį (63:60).

Deividas  Anužis
PTS 22 | REB 13 | AS 3 | ST 3

Taškas į tašką vykusioje kovoje nugalėtojas per 40 minučių nepaaiškėjo. Mindaugo Remino metimas, galėjęs atnešti pergalę Andriaus Šležo kariaunai, skriejo pro šalį ir po ketvirtojo kėlinio sirenos švieslentėje degė skaičiai 73:73.

Pratęsimo metu „Palangos“ komanda po keturių iš eilės Deivido Anužio taškų buvo atitolusi iki 5 taškų (85:80). Aidint sirenai Tautvydo Pipiro pataikytas tritaškiais leido tik sumažinti skirtumą ir pajūrio atstovai šventė netikėtą pergalę 90:88.

„Trakai“: Tomas Lėkūnas 19 (10 atk. kam., 1/8 tritaškis), Mindaugas Reminas 16 (4/8 tritaškiai), Tautvydas Pipiras 15, Domantas Pipiras 13, Lukas Brazdauskis 11 (8 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 10.

„Palanga“: Erikas Kubilius 24 (8 atk. kam.), Deividas Anužis 22 (13 atk. kam.)  Povilas Šakinis 16 (4/8 tritaškiai),  Adomas Drungilas 10, Simonas Kymantas 8 (11 atk. kam.).

2014-10-04 08:32