Julius Kazakauskas buvo rezultatyviausias rungtynių dalyvis
Nuotr. Modestas Gailiūnas
Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (1-0) krepšininkai užtikrinta pergale pradėjo 2014-2015 metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybes. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje rezultatu 88:75 (18:11, 27:17, 17:22, 26:25) palaužė vietos „Šilutės“ (0-1) ekipą.

Julius  Kazakauskas
PTS 16 | REB 8 | AS 3

Klaipėdiečiai greitai išsiveržė į priekį – 18:11, o po dviejų kėlinių pirmavo net 17 taškų skirtumu – 45:28. Nors trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkams ir buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vienaženklio skaičiaus – 47:55, tačiau „Naftos-Uni-Akvaservio“ krepšininkai nepasimetė, šaltakraujiškai sužaidė lemiamą ketvirtį ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu pasižymėjo Julius Kazakauskas pelnęs 16 taškų ir pridėjęs 8 atkovotus kamuolius. Ovidijus Kaminskas pelnė 14, dar 12 pridėjo Aidas Einikis.

Šilutiškiams daugiausiai – 14 pelnė Nerijus Anglickis. Kostas Januška pelnė 13 taškų, o Edgaras Sosnovskis (8 atk. kam.) ir Deividas Pukis surinko po 12.