Pirmąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) reguliariojo sezono antrojo etapo pirmajame divizione iškovojo Ramūno Butauto treniruojami Rygos „ASK Riga" krepšininkai. Jie namie po 50 minučių kovos 79:78 (18:13, 12:10, 14:23, 18:16, 8:8, 9:8) palaužė Rygos „Barons" krepšininkų pranašumą.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę Butauto auklėtiniai iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes 30 sekundžių pirmavo 9 taškų skirtumu (62:53), tačiau „Barons" ekipą nuo pralaimėjimo išgelbėjo Kasparas Beržinis.

Pataikęs tritaškį ir taikliais dvitaškiais baigęs dvi iš eilės „Barons" ekipos atakas jis sušvelnino skirtumą iki 2 taškų (60:62), o likus žaisti 25 sekundes Armandas Škelė dviem baudomis išlygino rezultatą.

Aidint ketvirtojo kėlinio sirenai Curtisas Millage'as tritaškiu metimu galėjo išplėšti „ASK Riga" komandai pergalę, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė.

Pirmojo pratęsimo pabaigoje nuo pralaimėjimo „ASK Riga" ekipą išgelbėjo Martynas Andriukaitis – jis aidint finalinei pirmojo pratęsimo sirenai pataikė dvitaškį ir suteikė savo komandai galimybę kovoti dėl pergalės.

Ją Butauto auklėtiniai sėkmingai išnaudojo. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje tritaškį prametęs Millage'as per antrą pratęsimą neklydo – prasiveržęs po krepšiu jis pelnė du taškus ir išplėšė savo komandai pergalę.

Martynas Andriukaitis nugalėtojams per 24 minutes pelnė 11 taškų (1/3 dvitaškių, 3/6 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Steponas Babrauskas „ASK Riga" komandai per 23 minutes įmetė 9 taškus (2/5 dvitaškių, 5/8 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Gediminas Maceina pralaimėjusiems per 26 minutes pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

„ASK Riga": Sandis Valteris 18, Raitis Grafas 14 (8 atk. kam.), Curtisas Millage'as 14 (7 atk. kam.), Martynas Andriukaitis 11, Steponas Babrauskas 9.

„Barons": Armandas Škelė 20, Kasparas Berzinis 20, Maris Gulbis 15 (8 atk. kam.), Stephenas Richas 13 (14 atk. kam.) ... Gediminas Maceina 2.