Vytautas Šulskis vedė į pergalę saulės miesto atstovus
Nuotr. Fotodiena.lt
BEKO-LKL čempionate šeštadienį buvo sužaistos vienerios rungtynės. „Šiauliai“ (2-1) namuose tik antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Mažeikius“ (0-2)110:97 (23;26, 29:31, 23:11, 35:27).

Pauliaus Beliavičiaus penki taškai išvedė svečius į priekį, tačiau jau kitoje atakoje sėkmingu metimu atsakė ir Julius Jucikas (4:6). Dar vienas tolimas Beliavičiaus metimas leido jam pelnyti savo 11-ąjį tašką rungtynėse net neįpusėjus pirmajam ketvirčiui. Gintaras Leonavičius ir Jonathanas Lee nubaudė varžovus sėkmingais reidais link krepšio ir sumažino atslikimą iki dviejų taškų (20:22). Visgi kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai iš Mažeikių, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo 23:26.

Jonathan Michael Lee
PTS 19 | REB 5 | AS 9 | ST 1

Svečiai apsukų nemažino ir antrajame kėlinyje. Po Eigirdo Žukausko dviejų taškų su pražanga „Mažeikiai“ padidino atotrūkį iki aštuonių (32:40). Aikštelės šeimininkų treneriui atlikus keletą keitimų, „Šiauliai“ perėmė iniciatyvą ir sumažino deficitą iki minimumo (41:42). Tačiau svečiai kėlinio pabaigoje ir vėl pasinaudojo varžovų spragomis gynyboje ir po pirmos rungtynių pusės „Mažeikiai“ buvo priekyje – 52:57.

Sužaidus dvi minutes trečiajamė kėlinyje Roko Giedraičio tritaškis ir Juliaus Juciko baudų metimai vėl sumažino deficitą iki minimumo (61:62). „Mažeikiai“ pradėjo strigti kėlinio viduryje: J.Lee sumetė baudas, Giedraitis pataikė iš toli ir aikštelės šeimininkai išsiveržė į priekį (66:62).

Du tolimi metimai ketvirto kėlinio pradžioje leido aikštelės šeimininkams įgyti 11 taškų persvarą (84:73). Penki Beliavičiaus taškai vėl atgaivino svečių viltis kautis dėl pergalės, tačiau jau kitos atakos metu pirmuosius taškus šiame sezone pelnė Rolandas Alijevas ir atstatė dviženklę savo komandos persvarą (94:81). Rungtynes tolimų metimų serija baigė Vytautas Šulskis ir „Šiauliai“ iškovojo pergalę 110:97.

„Šiauliai“: Vytautas Šulskis 23 (5/8 trit.), Jonathanas Lee 19 (9 rez. perd.), Rokas Giedraitis 18 (4/6 trit.), Julius Jucikas 16, Raynas Olanderis 15.

„Mažeikiai“: Paulius Beliavičius 31, Darius Tarvydas 19, Eigirdas Žukauskas 13.

Eigirdo Žukausko blokas:

2014-10-05 12:25
Parodė savo stiprumaJonathan MichaelLee
2014-10-05 12:11
Ikisezoninėje rungtynėse V.Šulskis žaisdavo tik po 12-15 minučių, nes norėjome išbandyti Tylerį Olanderį ir jį paruošti LKL čempionatui. Tačiau gavosi priešingai - Tylerio neparuošėme, o Vytas prarado pasitikėjimą. Tikiuosi, kad šios rungtynės jam bus impulsas, kad jis vėl pradės jaustis taip, kaip praėjusio sezono pabaigoje", - apie rungtynes kalbėjo treneris G.Petrauskas.
2014-10-05 11:34
Giedraitis biški paskriaudė savo buvusią komandą. O šiaip nebus Mažeikiai galbūt tokie absoliutūs autsaideriai kaip galėjo pasirodyt po rungtynių su Neptūnais, ten paprasčiausiai Neptūnas pademonstravo savo puikią formą, o va čia su Šiauliais pažiūrėkit sužaidė neblogai.

2014-10-04 23:23
Sukrito šiauliams metimai ir laimėjo antroj dalį mačo, o Žukausko blokas tai montriškas, gražiausias savaites epizodas.
2014-10-04 21:54
Sun City
Galiu pasakyt Mazeikiuose daug kam bus problemu, komanda jauna, prie savu sirgaliu zais uzsivedusi ant emociju. Be to, treneris Rudys protingas, su Siauliais 2 kartus laimejes bronza.
+1
2014-10-04 20:53
aisku
atsigaus TYleris tikrai... talentingas, matos su metimu, tik biski bijo gal, dar neintegravesis
2014-10-04 20:01
Klaipeda
Na sunkiai cia siauliai, jai namie vos vos , tai isvykoje gaus tikrai, sekmes mazeikiams ir kuo daugiau pergaliu :)
-4
2014-10-04 19:55
@
Pamenu ant Needhamo sezono pradzioj irgi stumdavom, asistu nedarydavo pagrinde pats mete, o sezono, gale vos ne zvaigzde patapo. Visiems reikia laiko pagaut ritma.
2014-10-04 19:42
Lee neblogas, turi pora tokiu apgalingu judesiu ir driblingo fintu, kuriu net Needham'as neturejo.
2014-10-04 19:31
mzkKamuolys apvalus, mažeikiuose bus pergaliu :)

Tikrai bus. Prienus, Kedainius pilnai galit pasiimt. :)

Beje, zurnalistai, pataisykit Siauliai 2-1 eina, ne 2-0.
2014-10-04 19:26
mzk
Kamuolys apvalus, mažeikiuose bus pergaliu :)
2014-10-04 19:06
Pirma rungtyniu puse tragiska buvo, ypac gynyboj nesugaude zmoniu, Beliavicius ka norejo dare. Antroj pusej tritaskiai krist pradejo ir atsiplese, bet siaip tokias komandas minimum 20 tasku turetu dauzyt...

Dar Tyler Olanderis komandoj? Siulyciau atsimerkt vadovams ir pamatyt, kad jis sudo vertas, paprasciausiai ne tas lygis!! Greiciau ieskotu juoduko 4 numerio, nes pirmoj rungtyniu pusej Sulskiui su Tyleriu (eilini karta sitas) grybavus net nebuvo ka leist i aikste kaip uz PF. Net Jucika kaip 4 numeri state 3 keliny (pirmakart maciau).

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 13