Eriko Kubiliaus žaidimas varžovams buvo neįmenama mįslė
Antrojo NKL turo rungtynėse Palangoje pratęsimo neprireikė, bet kova vyko iki paskutinių sekundžių. „Palanga“ (2-0) palaikomi savo sirgalių po dramatiškos ir įtemptos kovos rezultatu 86:83 (28:16, 20:25, 20:20, 18:22) palaužė Vilniaus „Perlo-MRU“ (1-1) krepšininkų pasipriešinimą.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje, daugiausia Povilo Šakinio ir Eriko Kubiliaus pastangomis palangiškiai įgijo dviženklę persvarą ir ją išlaikė iki kėlinio pabaigos (28:16).

Deividas  Anužis
PTS 18 | REB 8 | AS 8

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai dar labiau padidino persvarą, tačiau rungtynių kontrolę perėmę vilniečiai sumažino atsilikimą, po kurios pajūrio atstovai paprašė minutės pertraukėlės. Pasitarimas „Palangai“ nepadėjo - Dominykas Domarkas pelnė 6 taškus iš eilės, Arnas Kazlauskas pridėjo tritaškį ir „Perlo-MRU“ komanda spurtavo 6:17 (34:33).

Lenktynės taškas į tašką vyko iki paskutinės atakos. Likus žaisti minutę Palangos komandos pranašumas tebuvo minimalus (82:81). Likus žaisti 2 sekundes Adomas Drungilas įmetė vieną baudą iš dviejų (86:83). Po Mindaugo Sakalausko paprašytos minutės pertraukėlės iš trijų taškų zonos metimu per varžovą laimę pabandė Tadas Rinkūnas, tačiau metimas skriejo pro šalį ir „Palanga“ įsirašė antrą pergalę iš eilės.

„Palanga“: Erikas Kubilius 33 (7 atk.k), Deividas Anužis 18 (8 atk.k, 8 rez.p), Povilas Šakinis 13, Simonas Kymantas 9, Caleb Sutton 7, Adomas Drungilas 6.

„Perlas-MRU“: Dominykas Domarkas 25 (6 atk.k), Tadas Rinkūnas 20, Antanas Udras 12 (9 atk.k), Arnas Kazlauskas 8, Rytis Pipiras 7.

2014-10-05 11:41