Ispanijos krepšininkės triumfuoja po pergalės pusfinalyje
Nuotr. FIBA

Kas neįvyko pasaulio vyrų krepšinio čempionate, įvyks planetos moterų pirmenybėse.
Į Turkijoje vykstančio moterų čempionato finalą iškopė nugalėtojų titulą ginančios JAV krepšininkės bei Ispanijos rinktinė.

Pusfinalio rungtynėse šeštadienį amerikietės 82:70 (19:16, 23:14, 19:22, 21:18) nugalėjo Australijos komandą, o Ispanijos atstovės 66:56 (19:20, 9:7, 13:12, 25:17) įveikė varžybų šeimininkes turkes.

Amerikietes į pergalę vedė 18 taškų pelniusi ir 9 kamuolius atkovojusi vidurio puolėja Tina Charles, o Ispanijos rinktinės gretose tiesiog nesulaikomai žaidė puolėja Alba Torrens, surinkusi 28 taškus ir sugriebusi 6 atkovotus kamuolius.

Tiek JAV, tiek Ispanijos rinktinės šiame čempionate dar nekluptelėjo nė karto. Kuri iš komandų pasipuoš aukso medaliais, paaiškės po sekmadienį vakare įvyksiančio finalo mačo.

2010-ųjų pasaulio čempionate Čekijoje abi šios komandos susitiko pusfinalio etape. Tąsyk amerikietės nepaliko šansų Europos atstovėms ir laimėjo 106:70.