Edgaras Stanionis vedė uteniškius į pergalę
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Utenos „Juventus“ klubas iškovojo trečiąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 71:63 (20:12, 19:19, 14:10, 18:22) įveikė Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

Pirmojoje rungtynių pusėje užvirė atkakli kova. Nei vieni, nei kiti nesiruošė nusileisti savo varžovams. Vis dėlto antrojo kėlinio pabaigoje „Juventus“ spurtavo ir susikrovė dviženklį pranašumą.

Prasidėjus antrajam kėliniui tiek uteniškiai, tiek ir alytiškiai sunkiai galėjo rasti kelius link krepšio, o vėliau žaidė taškas į tašką.

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ išbarstė visą savo pranašumą ir leido varžovams išlyginti rezultatą. Vis tik šeimininkai, vedami Edgaro Stanionio, sugebėjo atsitiesti ir susikrauti solidžią persvarą, kurios svečiai ištirpdyti jau nebesuspėjo.

„Juventus“: Edgaras Stanionis 17, Simas Buterlevičius 11 (9 atk. kam.), Rashaunas Broadusas, Arvydas Šikšnius (7 atk. kam.) ir Valdas Dabkus (11 atk. kam.) po 10, Saulius Kulvietis 7.

„Dzūkija“: Adamas Lapeta 13 (10 atk. kam.), Giedrius Gustas, Rokas Ūzas ir Michaelas Dixonas po 10, Artūras Jomantas 7.

2014-10-06 13:58
ETG
smushasEtg, neieskok siknoj slieku!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Be abejo! :))

Sliekai ir siknos palikti visokiems anoniminiams "smushams"! Gali nepergyventi,- niekas kitas į juos nepretenduoja! :)))

ETG
Kažkas kažkodėl taip ir pražiopsojo įkelti IX.30 d. Panevėžio-Alytaus rungtynių statistiką...

Dabar taip ir velkasi iškreiptos statistikos - tiek pačiose komandose (Panevėžio, Alytaus), tiek ir bendros suvestinės "Lyderių " (..kam jos tada aplamai tokios turi prasmę???).

Pvz. dėl Alytaus, tai netgi į komandos sudėtį (!) Jomantą tik dabar (porą val. po šiandienos rungtynių!) "įtraukė" , Tik vistiek su klaidomis - tarytum žaidusį tik 1 (!) rungtynes ;)
2014-10-06 00:09
Dzūkija ir Juventus kovos dėl gan aukštų 4-6 vietų, tikiuos ir Šiauliai pasijungs į šią kovą.