Graikijos vyrų krepšinio lygoje šeštadienį sužaisti keturi mačai, kuriuose žaidė trys lietuviai. Rezultatyviausias iš jų buvo Renaldas Seibutis, o Graikijos pirmenybėse debiutavęs Tomas Nagys pelnė 12 taškų.

Atėnų „Maroussi“ klubas, kuriam atstovauja Seibutis, išvykoje tik po dviejų pratęsimų 103:91 (16:20, 25:16, 15:15, 14:19, 15:15, 18:6) palaužė Kozanio „Makedonikos“.

Seibutis buvo trečias nugalėtojų komandoje pagal rezultatyvumą. Per 38 minutes lietuvis pelnė 18 taškų (4/5 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Danya Abramsas, 22 – Alexis Kiritsis. „Makedonikos“ ekipos neišgelbėjo Dayne'as Jeggersonas, kuris pelnė 36 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Debiutinės Nagio rungtynės jo komandai nebuvo sėkmingos. Larisos AEL klubas išvykoje 73:79 (18:17, 20:21, 16:20, 19:21) nusileido Atėnų AEK komandai, su kuria antradienį ULEB taurės rungtynes žais Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Nagys AEL komandoje debiutavo pelnydamas 12 taškų (2/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/4 baudų). Per 25 minutes lietuvis atkovojo 6 atšokusius kamuolius, 3 blokavo 3 varžovų metimus, 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Pergalę iškovojo viena Graikijos pirmenybių lyderių Salonikų „Aris“. Eurolygoje žaidžianti Salonikų komanda namie 73:67 (12:18, 23:18, 22:15, 16:16) nugalėjo Patrų „Apollon“ krepšininkus.

Simonas Serapinas žaidė 13 minučių ir prie „Aris“ pergalės prisidėjo 4 taškais (1/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/4 baudų). Lietuvis taip pat atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį.