Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės pasiruošimą baigė galinga pergale
Nuotr. Sūduva
Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės baigė pasiruošimą savaitgalį prasidėsiančioms Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) kovoms.

Marijampolietės namuose vykusiame draugiškame mače 93:59 (23:11, 29:10, 22:16, 19:22) nepaliko jokių vilčių Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ ekipai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkių ekipa – po Šalkauskės ir Baliutavičiūtės taškų „Sūduvos“ krepšininkės atsidūrė priekyje 4:0. Kaunietės daugiausia Lauros Želnytės pastangomis suskubo išlyginti rezultatą (4:4). Šalies vicečempionės į tai reagavo dviem tolimais metimais iš eilės bei išsiveržė į priekį penkių taškų persvara – 12:7.

Vėliau Ivetai Šalkauskei pridėjus dar vieną tritaškį, marijampoliečių persvara tapo dviženklė – 19:9. Iki kėlinio pabaigos reikšmingesnių pokyčių neįvyko ir ketvirtį ekipos baigė esant 12 taškų skirtumui – 23:11.

Antrojo kėlinio pradžia svarbesnių permainų nepateikė: dvi atakas iš eilės komandos apsikeitė tolimais metimais, tačiau Santa Okockytė bei Rita Milieškienė keletą kartų greitomis atakomis pelnė lengvus taškus ir skirtumas išaugo iki dvidešimties – 37:17.

Vėliau atstumas tarp komandų ir toliau augo, kol kėlinio pabaigoje jis pasiekė trisdešimt vieno taško ribą – 47:19. Jauna „Aistės-LSU-Paradis“ ekipa nesugebėjo rasti priešnuodžių greitam šeimininkių puolimui ir komandos ilsėtis išėjo esant triuškinamam rezultatui – 52:21.

Po pertraukos ir toliau tęsėsi absoliutus marijampoliečių ekipos dominavimas abiejose aikštės pusėse, o likusi mačo dalis tebuvo formalumas.

Tai buvo paskutinės marijampoliečių draugiškos rungtynės. LMKL sezoną jos pradeda jau šį šeštadienį, kuomet namuose, 14 val. susitiks su „Jaunųjų talentų“ komanda iš Vilniaus.

„Sūduva“: Santa Okockytė 22, Iveta Šalkauskė 19, Sandra Baliutavičiūtė 16, Sabine Dukate 12, Dovilė Saurazaitė 9.

„Aistės-LSU-Paradis“: Laura Svarytė (9 atk. kam.) 15, Laura Želnytė 12, Greta Tamašauskaitė 10.