Beveik visi Ricky Rubio metimai skriejo pro šalį
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
NBA ikisezoninių mačų išvakarėse pareiškęs, jog bus vienas iš Minesotos „Timberwolves“ lyderių, pirmosiose rungtynėse ispanas Ricky Rubio neįrodė galintis vaidinti tokią svarbią rolę. „Timberwolves“ (0-1) išvykoje 90:103 (20:30, 22:16, 20:36, 28:21) pralaimėjo Indianos „Pacers“ krepšininkams.

Didelės intrigos šiame susitikime nebuvo. Nors prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tik 4 taškai (42:46), per trečiąjį kėlinį „Timberwolves“ deficitas išaugo iki 20-ies (62:82) taškų.

Rubio mačą pradėjo starto penkete, tačiau per 18 min surinko tik 2 taškus, pataikęs 1 iš 6 dvitaškį metimą. Taip pat ispanas atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

Svečių lyderiu buvo aukštaūgis senegalietis Gorgui Diengas, surinkęs 16 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių. 18 taškų surinko ir Andrew Wigginsas, tačiau pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas pataikė vos 2 iš 9 dvitaškius metimus.

„Pacers“ gretose pasižymėjo George'as Hillas – 17 taškų. Pažymėtina, kad bent po tašką pelnė visi 15 aikštėje pasirodžiusių Indianos komandos žaidėjų.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 18 (2/9 dvit., 2/2 trit., 8/10 baudos), Gorgui Diengas 16 (7/13 dvit., 10 atk. kam.), Thadeussas Youngas 12, Corey Breweris 10.

„Pacers“: George'as Hillas 17 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Shayne'as Washingtonas 11, Lavoy'us Allenas 10, Rodney Stuckey 9, Damjanas Rudežas 8, Roy Hibbertas 8.