Dvyliktąją pergalę Italijos krepšinio pirmenybėse iškovojo ir čempionato lydere išliko Sienos „Montepaschi" ekipa su Rimantu Kaukėnu. Sienos krepšininkai namie 90:73 (25:14, 22:24, 15:17, 28:18) įveikė Montegranaros „Premiata" ekipą.

Montegranaros ekipa pirmavo tik per pirmąsias susitikimo minutes. Vėliau aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą, o kėliniui baigiantis po 4 iš eilės Kaukėno taškų „Montepaschi" įgijo 7 taškų (20:13) persvarą.

Saugų pranašumą aikštės šeimininkai išsaugojo iki ketvirtojo kėlinio, per kurį „Montepaschi" persvara šoktelėjo iki 17 taškų (90:73).

Dar vienas puikias rungtynes sužaidęs Kaukėnas buvo pagrindinis „Montepaschi" pergalės kalvis. Lietuvis per 25 minutes pelnė 23 taškus (5/7 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 4/5 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, tačiau pats 3 kartus prasižengė.

„Montepaschi": Rimantas Kaukėnas 23, Terrellas Mc Intyre'as 13 (6 rez. perd.), Josephas Forte'as 13, Lonny Baxteris 11, Marco Carranetto 10, Romaine'as Sato 10.

„Premiata": Ronaldas Slay 18 (7 atk. kam.), Valerio Amoroso 15, Jobey Thomasas 9.

Jo but gerai jei Kaukenas lostu rinktinej.