Vokietijos klubas parklupdė NBA čempionus
Nuotr. Facebook
Kibi gynyba lemiamu momentu San Antonijaus „Spurs“ klubo žaidėjus privertė suklysti, o į greitą puolimą pasileidęs Jamelas McLeanas aidint finalinei rungtynių sirenai pataikė dvitaškį ir išplėšė dramatišką pergalę Berlyno ALBA ekipai.

Sašos Obradovičiaus vadovaujama Vokietijos komanda savo žiūrovų akivaizdoje 94:93 (18:26, 29:28, 26:21, 21:18) parklupdė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionus su Tony Parkeriu priešakyje.

Septynis taškus paeiliui surinkęs „Spurs“ klubo lyderis Parkeris San Antonijaus komandos pranašumą prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei padidino iki keturių taškų (93:89).

Tada Alexas Renfroe suklydo, o pražanga sustabdytas Parkeris prametė abu baudų metimus.

Greitai kitoje aikštės pusėje atsidūręs Reggie Reddingas smeigė tolimą metimą, varžovams palikdamas 5,1 sekundės (93:92).

Po minutės pertraukėlės savo užduoties neįvykdę „Spurs“ žaidėjai suklydo, o tuo puikiai pasinaudoję aikštės šeimininkai iškovojo įspūdingą pergalę.

ALBA: Jamelas McLeanas 18 (10 atk. kam.), Alexas Renfroe 15, Cliffordas Hammondsas 15, Reggie Reddingas 12, Alexas Kingas 7.

„Spurs“: Tony Parkeris 28, Timas Duncanas 14 (10 atk. kam.), Kawhi Leonardas 14 (7 atk. kam.), Danny Greenas 9, Borisas Diaw 7.

Pergalingas metimas:

2014-10-09 16:55
Nustebino fricai.Tikrai netikėjau,kad gali patvarkyt NBA čempionus.Stebuklų irgi būna pasirodo.

--
2014-10-09 14:55
kazkuo primena 2004 kai bowenas paskutinej atakoj prarado kamuoli ir tmac'as tada sumetes 13 tasku per 30 sekundziu isplese pergale irgi panasiu stilium pasileido i puolima nesustojes paskutine sekunde tik tiek kad paleido troica. :)
2014-10-09 12:20
Roger
Idomiausiau, kad Alboj amerikieciu losia daugiau negu Spursuose :)))
+1
2014-10-09 12:15
bab
Laimejo tai per gera fuxa :D is kitu 9 rungtyniu visas pralaimetu :) aisku smagu kad ir europos komandos laimi kartais kad ir per toki fuxa :D
2014-10-09 12:00
cha
Man ir seip vokietija patinka cia tikrai ne krize kalta kad amerika pralaimejo

--
2014-10-09 11:38
Gia_souMiamiBig3Nu jo kofas manrods buvo 1 pries 18...--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lttu čia parešei dėl to, kad ale kažkam labai paisekė, ar su potekste, kad ale parduotas grajus?

Penas pamąstymams. :D
2014-10-09 11:37
AnonimasĮdomu tai, kad Spurs lyderiai žaidė beveik be keitimo, ko net NBA nelabai būna ;DD Aišku bandė šou padaryt daugiau, ir galbūt norėjo intrigos iki galo, bet vistiek Alba šaunuoliai ;)

Nba ilgiau žaidžiamos varžybos, gal todėl čia jie daugiau laiko gavo :) Bet tai mažai, ką keičia..
2014-10-09 10:56
chaAlba privalo laimeti eurolyga.super tiesiog--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Jei išeis į top 16 bus labai gerai
2014-10-09 10:46
MiamiBig3Nu jo kofas manrods buvo 1 pries 18...--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

tu čia parešei dėl to, kad ale kažkam labai paisekė, ar su potekste, kad ale parduotas grajus?
2014-10-09 10:05
Per daug sureiksmintos tos NBA komandos, kaip ir pergales pries jas.
2014-10-09 08:37
Net nebuciau pagalvojas kad alba gali laimet,barsa,realas ar dar kox grandas bet tikrai ne jie :) saunuoliai

2014-10-09 03:09
Visiškas NBA Čempionų pažeminimas nuo Eurolygos vidutiniokų, nors ir vienu tašku.
2014-10-09 00:27