Julius Jucikas prie „Šiaulių“ pergalės pridėjo 18 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Po ilgosios pertraukos aikštėje dominavę „Šiaulių“ (3-1) klubo krepšininkai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo įtikinamą pergalę.

Julius  Jucikas
PTS 16 | REB 6 | ST 1 | BS 2 | EFF 18
Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 90:77 (25:21, 20:16, 24:16, 21:22) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1-4) ekipos žaidėjus, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Šiauliečiai atitrūko dar pirmojoje rungtynių dalyje, kada antrajame kėlinyje finišavo spurtu 10:2 bei į rūbinę išėjo turėdami saugų aštuonių taškų pranašumą (45:37).

Trečiajame ketvirtyje svečiai startavo su dar didesne energija, surinko devynis taškus iš eilės bei kėlinio viduryje aikštės šeimininkų deficitas tapo triuškinamas (40:60).

Sėkmingai apsigynusioms „Pieno žvaigždėms“ buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki vienuolikos taškų, tačiau tai buvo viskas, ką pasvaliečiai sugebėjo padaryti.

„Šiaulių“ komandos krepšininkai per likusią mačo dalį varžovų arčiau neprisileido ir finalinė rungtynių sirena skelbė trečiąją Petrausko vadovaujamos ekipos pergalę LKL pirmenybėse.

„Pieno žvaigždės“: Tauras Jogėla 18, Evaldas Kairys 15, Osvaldas Olisevičius 13, Aidas Viskontas 12.

„Šiauliai“: Julius Jucikas 16, Tyleris Olanderis 14, Rokas Giedraitis 13, Jonathanas Lee 10, Vytautas Šulskis 9.

Sekmadienį „Šiauliai“ išvykoje susigrums su „Lietuvos rytu“, o „Pieno žvaigždės“ svečiuose  su „Prienų“ krepšininkais.

Vaizdo reportažas:

Trenerių komentarai:

Alexanderio Oriakhi dėjimas:

Visų ketvirtadienio LKL rungtynių rezultatai:

Kėdainių Nevėžis  Mažeikių Mažeikiai 69-65   stat »
 Pasvalio Pieno žvaigždės  Šiaulių Šiauliai 77-90   stat »
 Utenos Juventus  Vilniaus Lietuvos rytas 56-77   stat »
 Panevėžio Lietkabelis  Klaipėdos Neptūnas 65-78   stat »
 Alytaus Dzūkija  Kauno Žalgiris 76-81   stat »

2014-10-09 21:17
+++
Linkevičius stebina savo kova dėl kamuolių, ūgis tik 197 cm., šįvakar nusiėmė 11 (iš jų 5 puolime). Čia greičiausiai yra priežastis dėl ko jį paėmė vietoj Labucko.

Šiuo metu pirmas rebounderis visame LKL.
2014-10-09 20:52
Lukas
Mačiau, kažkoks baltas.
2014-10-09 20:49
Xxx
Kažin kas per žaidėjas atvažiavo i Pasvali ...
2014-10-09 20:46
Xxx
Kažin kas per legionierius i Pasvali atvazevo .
2014-10-09 20:22
geriausias sio tarpsezonio pirkinys Linkevicius, juodadarbis zaidejas, skyle PF-C reikia bent vieno auksto normalaus verktinai
2014-10-09 19:55
99942 Apophis
Kuo tolyn tuo geryn!

Šiauliai atsiima dividendus už pasirinktus stiprius varžovus ikisezoninėse varžybose. Susižaidimui sunkios varžybos daug davė, net ir pralaimėjimai.