Eilinę pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Atėnų „Panathinaikos“ ekipa. Ji išvykoje be didesnio vargo 78:62 (19:9, 17:16, 31:16, 11:22) nugalėjo Larisos „Olympia“ krepšininkus.

Nugalėtojams Robertas Javtokas per 25 aikštėje praleistas minutes pelnė 8 taškus (4/4 dvitaškių, 0/4 baudų), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 2 kartus suklydo.

Ramūnas Šiškauskas per 21 minutę surinko 6 taškus (2/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 atšokusį kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Panathinaikos“ krepšininkai, iškovoję dvylika pergalių ir patyrę vos vieną pralaimėjimą, turnyrinėje lentelėje užtikrintai žengia pirmoje vietoje.

na jo, ir toks jausmas kad kuo tolyn tuo prastyn...